Pogoda na jutro - poniedziałek 07.03. Opady w wielu miejscach

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro. Poniedziałek w połowie Polski upłynie pod znakiem wilgotnej i mokrej aury. Popada deszcz ze śniegiem, a miejscami również sam śnieg. Termometry wskażą maksymalnie od 1 do 7 stopni Celsjusza.

W nocy będzie pochmurno z większymi przejaśnieniami. Temperatura minimalna wyniesie od -6 stopni Celsjusza na Śląsku, przez -5 st. C w centrum kraju, do -3 st. C na Pomorzu i Ziemi Lubuskiej. Z kierunku północnego powieje słaby i umiarkowany wiatr.

Pogoda na poniedziałek

Dzień przyniesie duże zachmurzenie, jednak również będą pojawiać się przejaśnienia. We wschodniej, południowej i centralnej części kraju wystąpią słabe opady śniegu rzędu 1-2 centymetrów, a także śniegu z deszczem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 1 st. C na południowym wschodzie, przez 4 st. C w centrum kraju, do 7 st. C na zachodzie. Będzie wiać północy, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr.

Prognoza pogody na poniedziałek
Prognoza pogody na poniedziałektvnmeteo.pl

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza w ciągu dnia będzie wysoka, na wschodzie przekraczając 90 procent. Mieszkańcy całej Polski odczują chłód. Warunki biometeorologiczne we wschodniej połowie kraju okażą się niekorzystne, a w pozostałych miejscach będą neutralne.

Warunki biometeo w poniedziałek
Warunki biometeo w poniedziałektvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura minimalna wyniesie -4 st. C. Wiatr będzie północny, słaby. Ciśnienie spada, w o północy barometry wskażą 1009 hektopaskali.

Pogoda na jutro - Warszawa

Zachmurzenie duże, przelotne opady deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 4 st. C. Powieje północny, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 1007 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura spadnie minimalnie do -3 st. C. Wiatr będzie północny, słaby. Ciśnienie spada, o północy osiągnie 1022 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie 5 st. C. Powieje północny, słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr. Ciśnienie będzie się wahać, w południe wyniesie 1023 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura minimalna wyniesie -4 st. C. Wiatr będzie północny, słaby. Ciśnienie spada, o północy osiągnie 1013 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 6 st. C. Powieje północny, słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 1012 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura spadnie minimalnie do -4 st. C. Wiatr będzie północny, słaby. Ciśnienie spada, o północy osiągnie 1009 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie 5 st. C. Powieje północny, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 1008 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura minimalna wyniesie -5 st. C. Wiatr będzie północny, słaby. Ciśnienie spada, o północy osiągnie 995 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Zachmurzenie duże, przelotne opady deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 2 st. C. Powieje północny, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 993 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości