Pogoda na jutro - czwartek 09.02. W nocy duży mróz, za dnia porywisty wiatr

Autor:
ps,as
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc 25/26.03
Pogoda na noc 25/26.03tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro. Czwartek 09.02 przyniesie chwile ze słońcem w całej Polsce, będzie jednak zimno. Dokuczać może nam wiatr rozpędzający się w porywach do 60 kilometrów na godzinę.

Noc przyniesie pochmurną aurę z przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Na termometrach zobaczymy od -17 stopni Celsjusza na Podkarpaciu do -6 st. C na Pomorzu. Przy gruncie temperatura na południu kraju może spaść poniżej -20 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z kierunku południowego.

Pogoda na czwartek 09.02

W dzień spodziewane jest zmienne zachmurzenie. W najcieplejszym momencie dnia termometry pokażą od -2 st. C na Podkarpaciu do 6 st. C na Dolnym Śląsku. Południowo-zachodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany, miejscami w porywach rozwinie prędkość 40-60 kilometrów na godzinę.

Prognoza pogody na czwartek
Prognoza pogody na czwartektvnmeteo.pl

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza w ciągu dnia znajdzie się na poziomie około 60 procent. Mieszkańcy całej Polski odczują zimno. Warunki biometeorologiczne okażą się neutralne.

Warunki biometeo w czwartek
Warunki biometeo w czwartektvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Noc w Warszawie zapowiada się pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura minimalna wyniesie -12 st. C. Powieje południowy, słaby i umiarkowany wiatr. O północy barometry wskażą 1030 hektopaskali.

Pogoda na jutro - Warszawa

Mieszkańców Warszawy czeka na ogół pogodny czwartek. Na termometrach zobaczymy 0 st. C. Wiatr z południowego zachodu będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. W południe ciśnienie wyniesie 1023 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

W Gdańsku, Gdyni i Sopocie noc będzie pogodna. Termometry wskażą minimalnie -9 st. C. Południowy wiatr okaże się słaby i umiarkowany. O północy na barometrach zobaczymy 1040 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Czwartek w Gdańsku, Gdyni i Sopocie upłynie pod znakiem pogodnej aury. Temperatura w ciągu dnia wzrośnie do 1 st. C. Z południowego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr, okresami w porywach rozwijający prędkość do 40-60 km/h. Barometry pokażą w południe 1031 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

W Poznaniu prognozowana jest pogodna noc. W najchłodniejszym momencie na termometrach zobaczymy -9 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z kierunków południowych. Ciśnienie o północy osiągnie 1028 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Niebo nad Poznaniem okaże się w czwartek pogodne. Termometry pokażą do 5 st. C. Południowo-zachodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Na barometrach zobaczymy w południe 1022 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Nocą we Wrocławiu zapanuje pogodna aura. Temperatura minimalna wyniesie -10 st. C. Wiatr z południa okaże się słaby i umiarkowany. O północy barometry wskażą 1025 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Czwartek przyniesie mieszkańcom Wrocławia pogodne niebo. Na termometrach zobaczymy do 6 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr z południowego zachodu. W południe ciśnienie wyniesie 1020 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

W nocy w Krakowie spodziewane jest małe zachmurzenie. Termometry wskażą minimalnie -15 st. C. Z kierunków południowych powieje słaby i umiarkowany wiatr. O północy na barometrach zobaczymy 1014 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

W Krakowie czwartek zapowiada się pogodnie. Temperatura w ciągu dnia wzrośnie do 1 st. C. Wiatr będzie południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Barometry w południe wskażą 1009 hPa.

Autor:ps,as

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Adobe Stock

Pozostałe wiadomości