Pogoda na dziś - wtorek 08.02. Opady deszczu i deszczu ze śniegiem, maksymalnie 8 stopni

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeorologiczne w piątek 31.03
Warunki biometeorologiczne w piątek 31.03tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 08.02

Pogoda na dziś. We wtorek opady pojawią się w całym kraju. Synoptycy zapowiadają deszcz i deszcz ze śniegiem. Na termometrach będzie maksymalnie od 2 do 8 stopni Celsjusza. Aura niekorzystnie wpłynie na samopoczucie.

Wtorek upłynie pod znakiem pochmurnej aury. Z północnego zachodu na południowy wschód będą wędrować opady deszczu i deszczu ze śniegiem rzędu 5-10 litrów wody na metr kwadratowy. W górach spadnie do 5-10 centymetrów śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie od 2 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 6 st. C w centrum kraju, do 8 st. C na Pomorzu Zachodnim i Ziemi Lubuskiej. Wiatr powieje z kierunków zachodnich. Będzie umiarkowany, jedynie w zachodnich i północnych regionach dość silny. W porywach osiągnie tam prędkość do 40-60 kilometrów na godzinę.

Prognoza pogody na wtorek
Prognoza pogody na wtorektvnmeteo.pl

Warunki biometo

Wilgotność powietrza sięgnie 80-90 procent. Mieszkańcy całej Polski odczują chłód. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

Warunki biometeo we wtorek
Warunki biometeo we wtorektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Pochmurno, w drugiej części dnia opady deszczu ze śniegiem i deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 4 st. C. Wiatr będzie zachodni, umiarkowany. Ciśnienie waha się, w południe barometry wskażą 1006 hektopaskali.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Pochmurno z opadami deszczu, pod koniec dnia rozpogodzenia. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 7 st. C. Powieje zachodni, umiarkowany, okresami dość silny wiatr, w porywach do 50-70 km/h. Ciśnienie waha się, w południe osiągnie 1010 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Pochmurno z opadami deszczu. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 7 st. C. Wiatr będzie zachodni, umiarkowany, okresami dość silny wiatr, w porywach do 40-60 km/h. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie 1006 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Pochmurno z opadami deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 6 st. C. Powieje zachodni, umiarkowany, okresami dość silny wiatr, w porywach do 40-60 km/h. Ciśnienie waha się, w południe osiągnie 1005 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Pochmurno, słabe przelotne opady deszczu ze śniegiem. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 4 st. C. Wiatr będzie zachodni, umiarkowany. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie. 991 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości