TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na dziś - środa 16.03. Miejscami popada słaby deszcz, temperatura wzrośnie do 13 stopni

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na poniedziałek 27.06
Pogoda na poniedziałek 27.06tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. W środę na termometrach zobaczymy maksymalnie od 8 do 13 stopni Celsjusza. Opady deszczu możliwe są na południu kraju. Możliwe są też rozpogodzenia w ciągu dnia.

Środa upłynie początkowo pod znakiem dużego zachmurzenia z licznymi rozpogodzeniami w ciągu dnia. Prognozuje się słabe opady deszczu w pierwszej połowie dnia na południu Polski. Na pozostałym obszarze kraju padać nie powinno, ale z uwagi na rodzaj zachmurzenia, lokalnie (zwłaszcza w rejonie Kujaw, Warmii i Mazur) nie można wykluczyć, że słabo i przelotnie popada. Temperatura maksymalna wyniesie od 8-9 stopni Celsjusza na wschodzie i północy do 11-13 st. C na południu i zachodzie kraju. Powieje północno-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr.

Warunki biometeo - środa 16.03

Wilgotność powietrza na przeważającym obszarze Polski wyniesie 60-80 procent, tylko na południu osiągnie około 90 procent. Warunki biometeorologiczne niemal wszędzie okażą się korzystne, tylko na południu będą neutralne.

Warunki biometeo w środę
Warunki biometeo w środętvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Wystąpi duże zachmurzenie z rozpogodzeniami. Nie prognozuje się opadów. Temperatura maksymalna wyniesie 9/10 st. C. Wschodni wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie. W południe barometry pokażą 1015 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Zachmurzenie będzie umiarkowane, przejściowo duże, nic nie popada. Termometry pokażą maksymalnie 6/8 st. C. Powieje słaby wiatr z północnego wschodu. W południe na barometrach zobaczymy 1030 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Zachmurzenie będzie duże z rozpogodzeniami, nie pojawią się opady. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wyniesie 11/12 st. C. Wschodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie. W południe ciśnienie osiągnie 1017 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Synoptycy prognozują duże zachmurzenie z rozpogodzeniami. Nic nie popada. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 11/12 st. C. Północno-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe barometry wskażą 1012 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Zachmurzenie będzie duże z rozpogodzeniami. W pierwszej części dnia prognozuje się słabe, przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna wzrośnie do 8/10 st. C. Wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe ciśnienie wyniesie 998 hPa.

Warunki drogowe w środę
Warunki drogowe w środętvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości