TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na dziś - sobota, 2.04. Opady śniegu, od 2 do 6 stopni na termometrach

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
/dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na środę 29.06
Pogoda na środę 29.06tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś, czyli sobotę 2.04, zapowiada się pochmurnie, a miejscami z opadami śniegu. Może go spaść do czterech centymetrów. Powieje silniejszy wiatr, a termometry wskażą od 2 do 6 stopni.

Pogoda na dziś przyniesie duże zachmurzenie. Możemy jednak liczyć na przejaśnienia. Na południowym wschodzie kraju spadnie do 4 centymetrów śniegu. Na termometrach zobaczymy w najcieplejszym momencie dnia od 2 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 6 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Umiarkowany i dość silny wiatr powieje z północnego wschodu.

Pogoda na sobotę
Pogoda na sobotętvnmeteo.pl

Warunki biometeo w sobotę

Wilgotność powietrza w sobotę w wielu regionach Polski przekroczy 90 procent. W całym kraju odczujemy chłód. W części północno-zachodniej oraz na północy warunki biometeo okażą się neutralne. Na pozostałym obszarze kraju czeka nas niekorzystny biomet.

Warunki biometeo w sobotę
Warunki biometeo w sobotętvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Prognozowane jest duże zachmurzenie z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy do 5 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr z północy i północnego wschodu. Ciśnienie rośnie, w południe odnotujemy 1013 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Zachmurzenie będzie duże, spadnie śnieg. Temperatura wyniesie maksymalnie 3 st. C. Umiarkowany i dość silny wiatr nadciągnie z północy i północnego wschodu. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 974 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Na sobotę prognozowane jest duże zachmurzenie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 6 st. C. Z północy i północnego wschodu nadciągnie umiarkowany i dość silny wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 999 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Zapowiada się na ogół pochmurny dzień, może spaść śnieg. Termometry wskażą do 4 st. C Powieje umiarkowany i dość silny, północny i północno-wschodni wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe sięgnie 993 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Prognozowane jest duże zachmurzenie i opady śniegu. Temperatura maksymalna osiągnie 5 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr z północy i północnego wschodu. Ciśnienie rośnie, w południe barometry wskażą 993 hPa.

Warunki drogowe w sobotę
Warunki drogowe w sobotętvnmeteo.pl

Autor:/dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt 24/Grupa MT

Pozostałe wiadomości