Pogoda na dziś - sobota 12.11. Rozpogodzenia w nielicznych miejscach

Autor:
kw,ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na sobotę
Prognoza pogody na sobotętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Sobota 12.11 w większości kraju upłynie pod znakiem pochmurnej aury. Lokalnie, szczególnie na Mazurach, niewykluczona jest mżawka. Największe szanse na to, że pokaże się słońce, są w południowych regionach.

W sobotę będzie pochmurno. Jedynie na południu kraju jest szansa na więcej rozpogodzeń. W niektórych miejscach, szczególnie na Mazurach, słabo może popadać mżawka. Temperatura maksymalna wyniesie od 11 stopni Celsjusza na Podlasiu, Mazurach i Suwalszczyźnie, przez 12 st. C w centrum kraju, do 14 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr ze zmiennych kierunków będzie wiać słabo.

Warunki biometeorologiczne - sobota 12.11

Wilgotność powietrza sięgnie około 70-90 procent. Na obszarze całej Polski będzie odczuwalny komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne w większości kraju okażą się neutralne, tylko w północnych regionach niekorzystnie wpłyną na samopoczucie.

Warunki biometeo w sobotę
Warunki biometeo w sobotętvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Sobota w Warszawie upłynie pod znakiem pochmurnego nieba z niewielkimi przejaśnieniami. Temperatura maksymalna wyniesie 12 st. C. Wiatr będzie zachodni, słaby. Ciśnienie rośnie, w południe barometry wskażą 1019 hektopaskali.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Mieszkańców Gdyni, Gdańska i Sopotu czeka pochmurna sobota. Termometry pokażą maksymalnie 13 st. C. Powieje zachodni, słaby wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 1030 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

W sobotę w Poznaniu niebo będzie pochmurne, ale spodziewane są przejaśnienia. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 12 st. C. Wiatr będzie słaby, północno-zachodni. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1023 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

W sobotę mieszkańcy Wrocławia mogą spodziewać się umiarkowanego zachmurzenia, które pod koniec dnia wzrośnie do dużego. Termometry pokażą maksymalnie 14 st. C. Powieje słaby, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie waha się, w południe osiągnie 1019 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Sobota w Krakowie upłynie pod znakiem umiarkowanego zachmurzenia, które stopniowo będzie wzrastać do dużego. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 13 st. C. Wiatr będzie zachodni, słaby. Ciśnienie stabilne, w południe wyniesie 1001 hPa.

Autor:kw,ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt 24/Jaga_

Pozostałe wiadomości