Pogoda na dziś - sobota 07.01. Pochmurny początek weekendu, miejscami spadnie śnieg

Autor:
as
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeorologiczne w poniedziałek 27.03
Warunki biometeorologiczne w poniedziałek 27.03tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Sobota 07.01 zapowiada się przeważnie pochmurno, a w niektórych regionach prognozowane są opady śniegu, śniegu z deszczem oraz deszczu. Na termometrach zobaczymy od -5 do 9 stopni Celsjusza. W całym kraju zapanują niekorzystne warunki biometeorologiczne.

Sobota przyniesie w całym kraju pochmurne niebo, które w ciągu dnia będzie jednak się przejaśniać. Na Suwalszczyźnie prognozowane są opady śniegu do 1 centymetra. Na Podkarpaciu może spaść deszcz ze śniegiem, a na Pomorzu i na Ziemi Lubuskiej popada sam deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie od -5 stopni Celsjusza na Podlasiu do 9 st. C na Dolnym Śląsku. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z kierunków południowych.

Prognoza pogody na sobotę
Prognoza pogody na sobotętvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne

Wilgotność powietrza wyniesie od 80 do 90 procent. Na północnym wschodzie będzie odczuwalne zimno, pozostali mieszkańcy Polski odczują zaś chłód. Na terenie całego kraju warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeo w sobotę
Warunki biometeo w sobotętvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

W Warszawie spodziewana jest pochmurna sobota z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna wyniesie 4 st. C. Powieje południowy, słaby i umiarkowany wiatr. Barometry pokażą w południe 1008 hektopaskali.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Mieszkańców Gdańska, Gdyni i Sopotu czeka pochmurna sobota. W ciągu dnia termometry wskażą maksymalnie 6 st. C. Wiatr z z kierunków południowych okaże się słaby i umiarkowany. W południe na barometrach zobaczymy 1019 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Sobota przyniesie w Poznaniu pochmurną, deszczową aurę. W najcieplejszym momencie dnia na termometrach zobaczymy 7 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południa. Ciśnienie w południe osiągnie 1008 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

We Wrocławiu w sobotę niebo będzie pochmurne, ale w ciągu dnia może się przejaśniać. Temperatura w ciągu dnia wzrośnie do 9 st. C. Południowy wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe barometry wskażą 1004 hPa.

Pogoda na dziś- Kraków

W sobotę w Krakowie zapanuje pochmurna aura z przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie 5 st. C. Powieje południowy, słaby i umiarkowany wiatr. Na barometrach w południe zobaczymy 991 hPa.

Warunki drogowe w sobotę
Warunki drogowe w sobotętvnmeteo.pl

Autor:as

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Adobe Stock

Pozostałe wiadomości