Pogoda na dziś - czwartek 12.01. Przejaśnienia, ale i deszcz. Od 5 do 9 stopni

Autor:
kw,ps/dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeo w sobotę
Warunki biometeo w sobotętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Czwartek 12.01 w niektórych częściach Polski przyniesie opady deszczu. Wiatr w porywach mocno się rozpędzi. Termometry wskażą maksymalnie do 9 stopni.

W czwartek będzie pochmurno z przejaśnieniami. Na zachodzie i na krańcach wschodnich pojawią się opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie od 5 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 9 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr z kierunku południowo-zachodniego będzie wiać słabo i umiarkowanie. W porywach rozpędzi się do 40-60 kilometrów na godzinę.

Warunki biometeorologiczne - czwartek 12.01

Wilgotność powietrza sięgnie 80-90 procent. Na obszarze całej Polski będzie odczuwalny chłód. Aura niekorzystnie wpłynie na nasze samopoczucie.

Warunki biometeo w czwartek
Warunki biometeo w czwartektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Czwartek w Gdyni, Gdańsku i Sopocie zapowiada się pochmurno, prognozowane są też opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 7 st. C. Wiatr będzie południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami w porywach osiągnie do 40-60 km/h. Ciśnienie waha się, w południe barometry wskażą 1009 hektopaskali.

Pogoda na dziś - Kraków

Mieszkańców Krakowa czeka pochmurny czwartek z przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie 7 st. C. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 989 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

W czwartek w Poznaniu będzie pochmurno z przejaśnieniami i opadami deszczu. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 8 st. C. Wiatr będzie południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, w porywach rozpędzi się do 40-60 km/h. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1002 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Mieszkańcy Warszawy w czwartek powinni spodziewać się dużego zachmurzenia z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 7 st. C. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr, okresami w porywach do 40-60 km/h. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 1003 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Czwartek we Wrocławiu upłynie pod znakiem pochmurnego nieba z przejaśnieniami. Pojawią się opady deszczu. Temperatura maksymalna wzrośnie do 9 st. C. Wiatr będzie południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami w porywach do 40-60 km/h. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1000 hPa.

Warunki drogowe w czwartek
Warunki drogowe w czwartektvnmeteo.pl

Autor:kw,ps/dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości