Nadchodzi ochłodzenie. "Zimno nie będzie", ale odczujemy różnicę00:56Tomasz Wasilewski o tym, co czeka nas w pogodzie.
Pogoda na dziś: gorąco, parno, pojawią się też burze01:36W sobotę termometry pokażą od 25 do 32 stopni.
Pogoda na dziś: wiele burzowych regionów, temperatura sięgnie 32 stopni01:36W piątek biomet będzie zróżnicowany.
Pomarańczowe alarmy przed spiekotą. Na horyzoncie powrót burz01:00IMGW wydał ostrzeżenia i prognozę zagrożeń.
Słoneczne dni to cisza przed burzą. "Fronty na dobre wkroczą w nasze granice"00:56Prognoza pogody na pięć dni.
Pomarańczowe alerty IMGW. Przed mieszkańcami tych regionów trudne godziny01:00Synoptycy ostrzegają przed burzami z gradem.
W nocy mgły i burze, za dnia w części kraju będzie upalnie 01:00Sprawdź prognozę pogody na noc i na środę.
Temperatura wyraźnie podzieli Polskę. W prognozie widać też gwałtowne burze00:56Prognoza pogody na 5 dni.
"Jeszcze przed weekendem zrobi się gorąco". Później czeka nas zmiana00:36Co przyniesie pogoda? Tomasz Wasilewski na antenie TVN24.
Pogoda na dziś: spora dawka słońca, na termometrach do 32 stopni01:36We wtorek biomet przeważnie będzie korzystny.
Odpoczniemy od spiekoty. Na jak długo? Pogoda na 5 dni00:56Sprawdź, co nas czeka w kolejnych dniach w pogodzie.
Gdzie jest burza? Po południu znów kłębią się ciemne chmury01:36Śledź aktualną sytuację pogodową w Polsce na tvnmeteo.pl.
Burzowy wieczór w części kraju. Sprawdź, gdzie grzmi01:00Wyładowania atmosferyczne pojawiają się nad Polską.