TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na jutro - wtorek 16.11. Pochmurno z opadami mżawki. Do 10 stopni

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
anw//rzw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc 23/24.01
Pogoda na noc 23/24.01tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro 16.11

Pogoda jutro, we wtorek, upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia z nielicznymi przejaśnieniami. Miejscami spadnie mżawka. Termometry pokażą maksymalnie 10 stopni Celsjusza.

W nocy z poniedziałku na wtorek (15/16.11) wystąpi duże zachmurzenie z niewielkimi przejaśnieniami. Pojawią się mgły, które ograniczą widzialność do 200-400 metrów. Miejscami prognozuje się mżawkę. Temperatura minimalna wyniesie od 1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie do 6 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-wschodni wiatr. 

Pogoda na jutro - wtorek 16.11

We wtorek (16.11) spodziewane jest duże zachmurzenie z nielicznymi przejaśnieniami. Miejscami spadnie mżawka. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 5 st. C na Suwalszczyźnie do 10 st. C na Podkarpaciu. Wiatr słaby i umiarkowany, będzie wiał z południowego wschodu.

Prognoza pogody na wtorek 16.11
Prognoza pogody na wtorek 16.11tvnmeteo.pl

Warunki biometeo - wtorek 16.11

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie około 90 procent. Wszędzie odczujemy chłód, a warunki biometeorologiczne będą w całym kraju niekorzystne.

Warunki biometeo we wtorek 16.11
Warunki biometeo we wtorek 16.11tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pochmurno. Temperatura minimalna wyniesie 4 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie spada, o północy osiągnie 1029 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Pochmurno, możliwa mżawka. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 7 st. C. Południowo-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W Gdańsku, w południe, barometry pokażą 1025 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Zachmurzenie duże z przejaśnieniami, miejscami mglisto. Na termometrach zobaczymy w najchłodniejszych chwilach 4 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z południowego wschodu. Ciśnienie o północy wyniesie 998 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Temperatura nie przekroczy 9 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. W południe na barometrach zobaczymy 995 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Pochmurno i mglisto. Temperatura minimalna wyniesie 4 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie o północy sięgnie 1016 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Wystąpi duże zachmurzenie. Termometry pokażą maksymalnie 7 st. C. Południowo-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe na barometrach zobaczymy 1012 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

Pochmurno, miejscami mglisto. Na termometrach zobaczymy nie więcej niż 3 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z południowego wschodu. Ciśnienie o północy wyniesie 1016 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Pochmurno, możliwa mżawka. Temperatura maksymalna wyniesie 6 st. C. Wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie, z południowego wschodu. W południe ciśnienie sięgnie 1012 hPa.  

Pogoda na noc - Wrocław

Pochmurno. Termometry pokażą minimalnie 6 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie o północy wyniesie 1014 Pa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Pochmurno z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 9 st. C. Południowo-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe barometry pokażą 1008 hPa. 

Warunki drogowe we wtorek 16.11
Warunki drogowe we wtorek 16.11tvnmeteo.pl

Autor:anw//rzw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości