Pogoda na jutro - piątek 27.01. Noc mroźna w wielu regionach. W dzień słabe opady śniegu

Autor:
dd,kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc
Pogoda na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro, czyli piątek 27.01, zapowiada się ze słabym śniegiem w części kraju. Wcześniej jednak, nocą, chwyci mróz - miejscami termometry pokażą nawet -6 stopni Celsjusza. Zrobi się ślisko.

Pogoda na noc 26/27.01: będzie pochmurno. Na północy możliwe są mgły lub opady mżawki. Widzialność będzie ograniczona do 100-300 metrów. Zrobi się ślisko. Synoptycy prognozują miejscami opady słabego śniegu. Na termometrach zobaczymy od -6 stopni Celsjusza na Podkarpaciu do 2 st. C na Śląsku. Wiatr okaże się słaby, północno-wschodni i północny. W strefie brzegowej także umiarkowany.

Pogoda na jutro - piątek, 27.01

Piątek 27.01 przyniesie pochmurną aurę. Szansa na przejaśnienia będzie niewielka. Może zdarzyć się tak, że lokalnie poprószy śnieg. Na termometrach zobaczymy od -1 st. C na Suwalszczyźnie do 4 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje słaby, północno-wschodni, miejscami także umiarkowany.

CZYTAJ TEŻ: Ślisko i niebezpiecznie. IMGW ostrzega przed opadami marznącymi

Pogoda na piątek 27.01
Pogoda na piątek 27.01tvnmeteo.pl

Warunki biometeo w piątek - 27.01

W całym kraju wilgotność powietrza będzie bardzo wysoka - osiągnie ponad 90 procent. Odczujemy zimno, a warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeorologiczne w piątek 27.01
Warunki biometeorologiczne w piątek 27.01tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Gdańsk, Gdynia, Sopot

W Gdańsku, Gdyni i Sopocie zachmurzenie będzie duże. Miejscami pojawią się mgły. Temperatura minimalna wyniesie -1 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, powieje z północnego wschodu. Ciśnienie spada, o północy sięgnie 1021 hektopaskali.

Pogoda na jutro - Gdańsk, Gdynia, Sopot

Piątek w Gdańsku, Gdyni i Sopocie zapowiada się pochmurnie. Temperatura osiągnie maksymalnie 1 st. C. Z północnego wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1025 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Noc w Krakowie zapowiada się pochmurnie. Temperatura minimalna wyniesie -4 st. C. Powieje słaby północno-wschodni wiatr. Ciśnienie waha się, o północy sięgnie 991 hPa.

CZYTAJ TEŻ: Prognoza pogody na ferie zimowe 2023. Gdzie spadnie śnieg?

Pogoda na jutro - Kraków

Zapowiada się pochmurny piątek w Krakowie. Temperatura maksymalna osiągnie 0 st. C. Wiatr będzie słaby, północno-wschodni. Ciśnienie spada, w południe jego wartość wyniesie 989 hPa .

Pogoda na noc - Poznań

Mieszkańców Poznania czeka na ogół pochmurna noc. Może spaść słaby śnieg. Temperatura minimalna sięgnie -1 st. C. Wiatr będzie słaby, północny. Ciśnienie waha się, o północy sięgnie 1012 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Piątek w Poznaniu na ogół będzie pochmurny. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 2 st. C. Z północnego wschodu powieje słaby wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1020 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

Nocą w Warszawie zachmurzenie będzie duże. Temperatura minimalna wyniesie -3 st. C. Powieje słaby, północno-wschodni wiatr. Ciśnienie waha się, o północy sięgnie 1008 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Warszawa w piątek może spodziewać się przeważnie dużego zachmurzenia. Okresami mogą pojawić się słabe opady śniegu. Temperatura wyniesie maksymalnie 1 st. C. Powieje słaby, północno-wschodni wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe sięgnie 1010 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Noc we Wrocławiu będzie pochmurna. Temperatura minimalna wyniesie -2 st. C. Wiatr będzie słaby, północny. Ciśnienie spada, o północy sięgnie 1006 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Piątek we Wrocławiu zapowiada się pochmurnie, okresami spadnie śnieg. Temperatura maksymalna osiągnie 2 st. C. Powieje słaby, północno-wschodni wiatr. Ciśnienie w południe wyniesie 1007 hPa.

CZYTAJ TEŻ: Przekroczone stany ostrzegawcze na rzekach. IMGW ostrzega

Warunki drogowe w piątek 27.01
Warunki drogowe w piątek 27.01tvnmeteo.pl

Autor:dd,kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości