Pogoda na jutro - niedziela 29.01. Słabe opady, od -1 do 4 stopni Celsjusza

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc
Pogoda na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro. Zarówno w nocy, jak i za dnia możemy spodziewać się słaby opadów śniegu lub deszczu. W niedzielę na termometrach zobaczymy maksymalnie od -1 do 4 stopni Celsjusza. Warunki biometeorologiczne w całym kraju będą niekorzystne.

W ciągu nadchodzącej doby pogoda w Polsce determinowana będzie przez klin wyżu znad Atlantyku - przekazał synoptyk tvnmeteo.pl Daniel Kowalczyk. Wieczorem na północy kraju zaznaczy się słabo wyrażony front chłodny, który nie mogąc wepchnąć się w pole podwyższonego ciśnienia, będzie powoli spychany nad wschodnie regiony Polski, przynosząc miejscami słabe przelotne opady śniegu. Za frontem pojawią się nieznaczne okresowe rozpogodzenia.

Pogoda na noc

Najbliższa noc zapowiada się pochmurno z przejaśnieniami. Miejscami możliwe są słabe opady śniegu. Temperatura minimalna sięgnie od -5 stopni Celsjusza na Mazurach, przez -3 st. C w centrum kraju, do -1 st. C na Pomorzu. Wiatr z zachodu będzie słaby i umiarkowany.

Pogoda na jutro - niedziela 29.01

W niedzielę możemy spodziewać się pochmurnego nieba z przejaśnieniami. Miejscami na północnym wschodzie i w centrum pojawią się słabe opady śniegu o sumie mniej niż 1 centymetr. Na Pomorzu słabo popada deszcz, opady nie przekroczą 1 litra wody na metr kwadratowy. Na termometrach zobaczymy od -1 st. C południowym wschodzie, przez 1 st. C w centrum kraju, do 4 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr z zachodu będzie słaby i umiarkowany, na wybrzeżu dość silny w porywach do 50 km/h.

Pogoda na niedzielę 29.01
Pogoda na niedzielę 29.01tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - niedziela 29.01

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 80-90 procent. W całym kraju odczujemy zimno, a warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeorologiczne w niedzielę 29.01
Warunki biometeorologiczne w niedzielę 29.01tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

W Warszawie noc będzie pochmurna. Temperatura minimalna wyniesie 3 st. C. Północno-zachodni i zachodni wiatr będzie słaby. Ciśnienie o północy wyniesie 1011 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Niedziela w Warszawie zapowiada się pochmurno, okresami możliwe są słabe opady śniegu. Termometry pokażą maksymalnie 1 st. C. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe osiągnie 1007 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

W Gdyni, Gdańsku i Sopocie noc będzie upływać pod znakiem pochmurnego nieba z przejaśnieniami. W drugiej części nocy spodziewane są słabe opady śniegu. Temperatura minimalna wyniesie -1 st. C. Wiatr, wiejący z zachodu, będzie słaby i umiarkowany. O północy barometry wskażą 1020 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Mieszkańców Gdyni, Gdańska i Sopotu czeka pochmurna niedziela, okresami ze słabymi opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 3 st. C. Powieje zachodni, umiarkowany i okresami dość silny wiatr. Jego porywy rozpędzą się do 50 km/h. W południe ciśnienie wyniesie 1018 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

W Poznaniu noc upłynie pod znakiem zachmurzenia, w drugiej części nocy możliwe są przejaśnienia. Termometry pokażą minimum -3 st. C. Z zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie o północy wyniesie 1013 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

W ciągu dnia w Poznaniu niebo będzie pochmurne. Temperatura maksymalna wyniesie 2 st. C. Umiarkowany wiatr powieje z zachodu. W południe barometry pokażą 1010 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

We Wrocławiu noc przyniesie pochmurną aurę. Na termometrach zobaczymy minimum -3 st. C. Wiatr, nadciagający z północnego zachodu i zachodu, będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie o północy wyniesie 1010 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

W niedzielę mieszkańcy Wrocławia mogą spodziewać się chmur. Temperatura maksymalna sięgnie 1 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 1008 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Noc w Krakowie przyniesie pochmurne niebo. Okresami możliwe są słabe opady śniegu. Temperatura minimalna wyniesie -3 st. C. Ze zmiennych kierunków powieje słaby wiatr. O północy ciśnienie osiągnie 995 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

W Krakowie niedziela upłynie pod znakiem pochmurnego nieba z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 0 st. C. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. W południe barometry wskażą 994 hPa.

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości