TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na jutro - czwartek 26.05. W części kraju przelotny deszcz i burze. Do 23 stopni

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda w nocy 04/05.07
Pogoda w nocy 04/05.07tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro, czyli czwartek 26.05. Zarówno w nocy, jak i za dnia prognozowane są przelotne opady deszczu. W ciągu dnia znajdą się regiony, w których może zagrzmieć. W najcieplejszym momencie dnia termometry pokażą 23 stopnie.

Pogoda na noc. Na Nizinie Szczecińskiej, Podkarpaciu i Lubelszczyźnie spodziewane są przelotne opady deszczu. W pozostałych regionach noc będzie pogodna. Temperatura minimalna sięgnie od 7 stopni Celsjusza na Podlasiu do 12 st. C na Podkarpaciu. Z zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr.

Pogoda na jutro - czwartek 26.05

Pogoda na jutro. W północnej części kraju należy spodziewać się pochmurnego nieba z przejaśnieniami i przelotnymi opadami deszczu. Na Mazurach mogą pojawić się burze z deszczem do 10-20 litrów wody na metr kwadratowy i porywami wiatru do 60-80 kilometrów na godzinę. W pozostałej części kraju dzień zapowiada się pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie od 17 st. C na Podlasiu do 23 st. C na Podkarpaciu. Powieje umiarkowany wiatr z zachodu. Okresami jego porywy mogą dochodzić do 40-60 kilometrów na godzinę.

Pogoda w czwartek 26.05
Pogoda w czwartek 26.05tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - czwartek 26.05

Wilgotność powietrza osiągnie około 80-90 procent. W większości kraju odczuwać będziemy chłód, jedynie na południowym wschodzie wystąpi komfort termiczny. Biomet będzie niekorzystny lub neutralny.

Warunki biometeorologiczne w czwartek 26.05
Warunki biometeorologiczne w czwartek 26.05tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

Mieszkańcy Gdyni, Gdańska i Sopotu mają przed sobą pogodną noc. Temperatura minimalna wyniesie 9 st. C. Z południowego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. O północy na barometrach zobaczymy 1013 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Dzień w Gdyni, Gdańsku i Sopocie przyniesie duże zachmurzenie i przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 19 st. C. Umiarkowany wiatr powieje z zachodu. Okresami jego porywy będą rozpędzać się do 40-60 km/h. W południe barometry pokażą 1011 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

W nocy w Krakowie będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy minimum 10 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. O północy ciśnienie osiągnie 989 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Mieszkańców Krakowa czeka w czwartek małe i umiarkowane zachmurzenie. Termometry pokażą maksymalnie 22 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, a powieje z zachodu. Może chwilami przybierać na sile do 40-60 km/h. W południe ciśnienie wyniesie 989 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Noc w Poznaniu zapowiada się pogodnie. Temperatura minimalna sięgnie 11 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego zachodu. O północy barometry wskażą 1006 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

W Poznaniu czwartek przyniesie duże zachmurzenie i przelotny deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 20 st. C. Z zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Okresami jego porywy mogą rozpędzać się do 40-60 km/h. Ciśnienie w południe wyniesie 1005 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

W Warszawie noc będzie pogodna. Termometry pokażą minimum 10 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z zachodu. O północy na barometrach zobaczymy 1003 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Mieszkańcy Warszawy mogą w czwartek spodziewać się dużego zachmurzenia i przelotnego deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 20 st. C. Umiarkowanie powieje z zachodu. Chwilami porywy mogą osiągać do 40-60 km/h. Ciśnienie w południe osiągnie 1002 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Noc we Wrocławiu będzie pogodna. Temperatura minimalna wyniesie 11 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. O północy barometry pokażą 1002 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Czwartek będzie pogodny we Wrocławiu. Termometry wskażą maksymalnie 21 st. C. Z zachodu powieje umiarkowanie, choć chwilami silnie do 40-60 km/h. W południe barometry wskażą 1003 hPa.

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości