Pogoda na dziś - wtorek, 8.11. Wiele miejsc ze słońcem i nawet 16 stopni

Autor:
anw,ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na środę
Prognoza pogody na środętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Wtorek 8.11 przyniesie dużo słońca na południu Polski. W północnych regionach niebo będzie mocno zachmurzone i może tam słabo popadać deszcz. Na termometrach zobaczymy od 11 do 16 stopni Celsjusza.

Na wtorek prognozowane jest zachmurzenie od dużego na północy, do małego w południowych regionach kraju. Na północy pojawią się słabe i przelotne opady deszczu do 2 litrów wody na metr kwadratowy. Temperatura maksymalna wyniesie od 11-12 stopni Celsjusza na na wschodzie, przez 13-14 st. C w centrum kraju, do 15-16 st. C na zachodzie. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z kierunku południowego.

Warunki biometeorologiczne - wtorek, 8.11

Wilgotność powietrza sięgnie 60-80 procent. Mieszkańcy większości kraju odczują ciepło. Warunki biometeorologiczne na przeważającym obszarze Polski okażą się korzystne.

Warunki biometeo we wtorek 8.11
Warunki biometeo we wtorek 8.11tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Mieszkańców Warszawy czeka wtorek z dużym zachmurzeniem i rozpogodzeniami. Temperatura maksymalna wyniesie 13-14 st. C. Wiatr będzie słaby, południowy. Ciśnienie waha się, w południe barometry wskażą 1005 hektopaskali.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Na wtorek w Gdańsku, Gdyni i Sopocie prognozuje się duże zachmurzenie, okresami ze słabymi, przelotnymi opadami deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 13-14 st. C. Powieje umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie waha się, w południe osiągnie 1013 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Wtorek w Poznaniu upłynie pod znakiem umiarkowanego zachmurzenia z rozpogodzeniami. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 14-15 st. C. Wiatr będzie słaby, południowy. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie 1004 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Mieszkańców Wrocławia czeka wtorek z małym zachmurzeniem, nie będzie padać. Termometry pokażą maksymalnie 15-16 st. C. Powieje słaby, południowy wiatr. Ciśnienie waha się, w południe osiągnie 1002 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Na wtorek w Krakowie prognozuje się małe zachmurzenie, padać nie będzie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 14-15 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowy. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie 991 hPa.

Warunki drogowe we wtorek 8.11
Warunki drogowe we wtorek 8.11tvnmeteo.pl

Autor:anw,ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt 24/s_bawor

Pozostałe wiadomości