Pogoda na dziś - wtorek 27.12. Dzień pod znakiem chmur i porywistego wiatru

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeo w niedzielę
Warunki biometeo w niedzielętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś będzie kształtowana przez niż, który zaciągnie do nas chłodniejsze powietrze. Temperatura maksymalna sięgnie od 2 do 6 stopni Celsjusza. Prognozowane są silne porywy wiatru.

Wtorkowy poranek będzie pochmurny, spodziewane są też słabe i umiarkowane opady deszczu. W ciągu dnia chmur zacznie przybywać, ale miejscami jest szansa na rozpogodzenia, choć niewykluczone są także przelotne opady deszczu. Miejscami mogą pojawić się też opady deszczu ze śniegiem. W górach prognozowany jest sam śnieg. Termometry pokażą maksymalnie od 2/3 stopni Celsjusza na północnym wschodzie, poprzez 5/6 st. C w centrum do 6/8 st. C na południu Polski. Powieje z zachodu, dość silnie i porywiście. Jego porywy będą rozpędzać się do 40-60 kilometrów na godzinę i potęgować uczucie chłodu.

Warunki biometeorologiczne - wtorek 27.12

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie około 70-90 procent. W całym kraju zrobi się chłodno, a warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeorologiczne we wtorek 27.12
Warunki biometeorologiczne we wtorek 27.12tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Wtorek w Warszawie zapowiada się bardzo pochmurno z rozpogodzeniami oraz słabymi i przelotnymi opadami deszczu - szczególnie w godzinach popołudniowych. Termometry pokażą maksymalnie 4 st. C. Powieje zachodni, umiarkowany i dość silny wiatr. Ciśnienie w południe osiągnie 1007 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Mieszkańców Gdyni, Gdańska i Sopotu czeka wtorek z dużym zachmurzeniem, rozpogodzeniami oraz słabymi i przelotnymi opadami deszczu. Możliwy jest również deszcz ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 4 st. C. Powieje zachodni, umiarkowany i w porywach dość silny wiatr. W południe ciśnienie wyniesie 1014 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

W ciągu dnia w Poznaniu niebo będzie pokryte dużym zachmurzeniem z rozpogodzeniami. Prognozowane są też słabe i przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 4 st. C. Umiarkowany i w porywach dość silny wiatr powieje z zachodu. W południe barometry pokażą 1010 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

We wtorek mieszkańcy Wrocławia muszą spodziewać się bardzo pochmurnego nieba i rozpogodzeń. Nie powinno padać. Temperatura maksymalna sięgnie 6 st. C. Powieje umiarkowany, w porywach dość silny wiatr z zachodu. W południe na barometrach zobaczymy 1010 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

W Krakowie wtorek upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia z rozpogodzeniami. Nad ranem i w godzinach popołudniowych możliwy jest przelotny deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 5 st. C. Powieje zachodni, umiarkowany wiatr. Jego porywy mogą być dość silne. W południe barometry wskażą 997 hPa.

Warunki drogowe we wtorek 27.12
Warunki drogowe we wtorek 27.12tvnmeteo.pl

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości