Pogoda na dziś - środa 16.02. Dzień pod znakiem deszczu. Miejscami powieje silniejszy wiatr

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeo w sobotę
Warunki biometeo w sobotętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 16.02

Pogoda na dziś. Środa będzie pochmurna i deszczowa w przeważającej części kraju. Odczujemy komfort termiczny - termometry pokażą maksymalnie od 5 do 10 stopni Celsjusza. Miejscami należy spodziewać się silniejszych porywów wiatru.

Pogoda na dziś zapowiada się pochmurno z przejaśnieniami i opadami deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie od 5 stopni Celsjusza na Podlasiu do 10 st. C na Dolnym Śląsku i w Małopolsce. Z południowego zachodu powieje słaby i umiarkowany, miejscami silniejszy wiatr.

Warunki biometeorologiczne w środę 16.02

Wilgotność powietrza sięgnie około 80-90 procent. W całej Polsce odczujemy komfort termiczny, a warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeorologiczne w środę 16.02
Warunki biometeorologiczne w środę 16.02tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Pochmurno i deszczowo. Temperatura maksymalna wyniesie 7 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego zachodu, który okresami może być silniejszy. W południe na barometrach zobaczymy 1001 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 10 st. C. Z południowego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Okresami jego porywy mogą być silniejsze. W południe ciśnienie sięgnie 982 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Pochmurno i deszczowo. Termometry pokażą maksymalnie 8 st. C. Wiatr z południowego zachodu będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe osiągnie 993 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Rano słonecznie, potem szybki wzrost zachmurzenia, po południu spadnie deszcz. Temperatura maksymalna sięgnie 7 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Okresami może wiać silniej. W południe barometry wskażą 994 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Pochmurno i deszczowo. Termometry pokażą maksymalnie 10 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z południowego zachodu. Chwilami może wiać silniej. W południe na barometrach zobaczymy 992 hPa.

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości