Pogoda na dziś - piątek 31.03. Przelotnie popada, może zagrzmieć. Maksymalnie 17 stopni

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeo w sobotę
Warunki biometeo w sobotętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. W piątek możemy spodziewać się dużego zachmurzenia z rozpogodzeniami oraz przelotnych opadów deszczu. Miejscami niewykluczone są burze. W najcieplejszej chwili dnia na termometrach zobaczymy 17 stopni Celsjusza.

Piątek okaże się bardzo pochmurny, ale możliwe są rozpogodzenia. Prognozowane są przelotne opady deszczu do 2-5 litrów wody na metr kwadratowy. W drugiej części dnia na zachodzie chmur będzie przybywać. Lokalnie - zwłaszcza na północy i w centrum - mogą pojawić się słabe burze. Temperatura maksymalna wyniesie od 11-12 stopni Celsjusza na północnym wschodzie do 15-17 st. C na południu Polski. Słabo i umiarkowanie powieje z południowego zachodu.

Warunki biometeorologiczne - piątek 31.03

Wilgotność powietrza w ciągu dnia sięgnie 70-90 procent. Odczujemy komfort termiczny, ale warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeorologiczne w piątek 31.03
Warunki biometeorologiczne w piątek 31.03tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Piątek w Warszawie zapowiada się bardzo pochmurno, możliwe są rozpogodzenia. W godzinach popołudniowych przelotnie popada deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 14 st. C. Powieje południowo-zachodni, umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe osiągnie 990 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Mieszkańców Gdyni, Gdańska i Sopotu czeka piątek z dużym i całkowitym zachmurzeniem oraz przelotnymi opadami deszczu. Istnieje ryzyko, że wystąpią słabe burze. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 13 st. C. Powieje południowo-zachodni, umiarkowany wiatr. W południe ciśnienie wyniesie 999 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

W ciągu dnia w Poznaniu niebo będzie bardzo pochmurne, możliwe są przelotne opady deszczu. Może pojawić się też słaba burza. Temperatura maksymalna wyniesie 15 st. C. Umiarkowany wiatr powieje z południowego zachodu. W południe barometry pokażą 990 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

W piątek mieszkańcy Wrocławia mogą spodziewać się dużego zachmurzenia z przelotnymi opadami deszczu. Temperatura maksymalna sięgnie 15 st. C. Powieje umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 988 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

W Krakowie piątek upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia z przelotnymi opadami deszczu pod koniec dnia. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 16 st. C. Powieje południowo-zachodni, umiarkowany i w porywach dość silny wiatr. W południe barometry wskażą 978 hPa.

Warunki drogowe w piątek 31.03
Warunki drogowe w piątek 31.03tvnmeteo.pl
Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości