Prognoza pogody na dziś: lepiej ubrać się ciepło i wziąć parasol

Prognoza pogody na wtorek
Prognoza pogody na wtorek
TVN Meteo
TVN MeteoPrognoza pogody na wtorek

We wtorek w wielu regionach popada deszcz ze śniegiem i śnieg. W ciągu dnia odczujemy nieprzyjemny chłód. Aura niekorzystnie wpłynie na nasze samopoczucie.

W ciągu dnia wystąpią opady śniegu i deszczu ze śniegiem, od południowego zachodu przechodzące w deszcz. Termometry pokażą od 1 st. C na Suwalszczyźnie do 6 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, południowo-wschodni.

Warunki biometeorologiczne

Wilgotność powietrza wyniesie od poniżej 80 procent na Wybrzeżu, Kujawach oraz części Warmii i Mazur do ponad 90 proc. na krańcach południowo-wschodnich. W całym kraju będzie zimno, wilgotno i wietrznie. Warunki biometeorologiczne we wszystkich regionach okażą się niekorzystne.

Warunki biometeorologiczne we wtorek
Warunki biometeorologiczne we wtorekTVN Meteo

Prognoza pogody dla wybranych miast

WARSZAWA

Możliwy przelotny śnieg. Temperatura maksymalna 3 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. Ciśnienie w południe 999 hPa i waha się.

POZNAŃ

Opady deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna 4 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. Ciśnienie w południe 1000 hPa i waha się.

GDAŃSK

Możliwy przelotny śnieg. Temperatura maksymalna 3 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. Ciśnienie w południe 1012 hPa i waha się.

WROCŁAW

Opady deszczu. Temperatura maksymalna 6 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. Ciśnienie w południe 996 hPa i waha się.

KRAKÓW

Opady deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna 4 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. Ciśnienie w południe 986 hPa i waha się.

Autor: AP,wd / Źródło: TVN Meteo; źródło głównego zdjęcia: Flickr (CC BY 2.0)/ Natalia Medd

Pozostałe wiadomości