Najnowsze

Posypie na wschodzie. Temperatury w pobliżu zera

Najnowsze

Prognoza pogody na poniedziałek 03.12
Prognoza pogody na poniedziałek 03.12

Zimową aurą rozpocznie się nowy tydzień we wschodniej Polsce. Od Suwalszczyzny po Podkarpacie rozciąga się strefa chmur, z której w ciągu dnia posypie się śnieg. W pozostałych regionach ma być pogodnie i raczej bez opadów.

W ciągu dnia możemy się spodziewać śniegu we wschodnich województwach. Poprószy też na Ziemi Lubuskiej. Na pozostałych obszarach kraju ma być dość pogodnie.

Poniedziałkowa pogoda będzie charakteryzować się bardzo mało zróżnicowanymi temperaturami. Prawie w całym kraju wyniosą one od 0 do 1 st. C. Wyjątkami będą: Podkarpacie, które odnotuje 2 st. C, oraz Śląsk, gdzie termometry pokażą -1 st. C.

Biomet dzieli mapę

W związku z opadami we wschodniej części Polski poziom wilgotności względnej powietrza sięgnie 100 proc. W centrum wyniesie 80 proc., a przy zachodniej granicy spadnie poniżej 70 proc. Z powodu wilgoci i dość niskiej temperatury będziemy odczuwać zimno. Ciśnienie w poniedziałek ma spadać.

Warunki biometeo będą różne w dla dwóch części kraju. W zachodniej pozostaną neutralne, we wschodniej natomiast pogoda może niekorzystnie wpływać na samopoczucie.

Warunki biometeo w poniedziałek 03.12
Warunki biometeo w poniedziałek 03.12

Autor: js/rs / Źródło: TVN Meteo

Pozostałe wiadomości