Pogoda na jutro: niedziela przyniesie małe i umiarkowane zachmurzenie

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl

Pogoda na jutro: po ustąpieniu lokalnych mgieł niedziela upłynie z dużą ilością błękitnego nieba. Na termometrach będzie maksymalnie do 22 stopni Celsjusza.

Polska w ciągu najbliższej doby będzie pod wpływem pogodnego wyż z centrum przemieszczającym się znad Szwecji w stronę Bałtyku. Słabo aktywny chłodny front atmosferyczny, wędrujący nad krajem, odsunie się na południe, a za nim napłynie z północy zimne powietrze pochodzenia polarnego.

Pogoda na noc: będzie pogodnie, tylko na południu i zachodzie kraju pojawi się więcej chmur. Lokalnie możliwe są mgły i zamglenia. Temperatura minimalna wyniesie od 3 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 6 st. C w centrum kraju, do 12 st. C na Ziemi Lubuskiej. Wiatr będzie północno-wschodni i wschodni, słaby i umiarkowany, na zachodzie jeszcze chwilami dość silny.

Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noc tvnmeteo.pl

Pogoda na niedzielę 05.09

Pogoda na jutro: należy spodziewać się małego i umiarkowanego zachmurzenia. Termometry pokażą maksymalnie od 14 st. C na Suwalszczyźnie, przez 17 st. C w centrum kraju, do 22 st. C na Ziemi Lubuskiej. Z kierunku północno-wschodniego powieje słaby i umiarkowany wiatr.

Prognoza pogody na niedzielę
Prognoza pogody na niedzielętvnmeteo.pl

Warunki biometeo w niedzielę 05.09

Wilgotność powietrza w ciągu dnia osiągnie 60-70 procent. Na północnym wschodzie Polski będzie odczuwalny chłód, a mieszkańcy pozostałych miejsc odczują komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne wszędzie okażą się korzystne.

Warunki biometeo w niedzielę
Warunki biometeo w niedzielętvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie 5 st. C. Wiatr będzie północno-wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, o północy barometry wskażą 1010 hektopaskali.

Pogoda na jutro - Warszawa

Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 16 st. C. Powieje północno-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w w południe wzrośnie do 1013 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pogodnie. Temperatura spadnie minimalnie do 8 st. C. Wiatr będzie północno-wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 1024 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Zachmurzenie małe i umiarkowane. Termometry pokażą maksymalnie 16 st. C. Powieje północno-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1027 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Pochmurno z rozpogodzeniami. Temperatura minimalna wyniesie 8 st. C. Wiatr będzie wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 1012 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 19 st. C. Powieje wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1015 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Pochmurno z rozpogodzeniami. Temperatura spadnie minimalnie do 11 st. C. Wiatr będzie wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 1006 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 21 st. C. Powieje wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1009 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Pochmurno z rozpogodzeniami. Temperatura minimalna wyniesie 8 st. C. Wiatr będzie północno-wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 994 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 18 st. C. Powieje północno-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 997 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości