Pogoda na dziś: środa przyniesie deszcz w wielu regionach

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na niedzielę
Prognoza pogody na niedzielętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Prognoza pogody na dziś 01.09

Pogoda na dziś: połowa Polski w środę będzie deszczowa, a dla terenów nadmorskich synoptycy prognozują silne porywy wiatru. Odczujemy na ogół zimno i chłód.

Pogoda na dziś: we wschodniej połowie kraju wystąpią opady deszczu, w zachodnich regionach natomiast zrobi się pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie od 16 stopni Celsjusza na Podkarpaciu do 21 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Z kierunku północno-zachodniego będzie wiać słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. W strefie brzegowej w porywach rozpędzi się do ponad 60 kilometrów na godzinę.

Warunki biometeo w środę 01.09

Wilgotność powietrza znajdzie się na poziomie 80-90 procent. Na przeważającym obszarze Polski będzie odczuwalne zimno lub chłód. Warunki biometeorologiczne okażą się na ogół neutralne.

Warunki biometeo w środę
Warunki biometeo w środętvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie 18 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, północno-zachodni. Ciśnienie rośnie, w południe barometry wskażą 1019 hektopaskali. 

Pogoda na dziś - Kraków

Pochmurno z opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 16 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 988 hPa .

Pogoda na dziś - Poznań

Zachmurzenie umiarkowane i małe. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 19 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, północno-zachodni. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1012 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Zachmurzenie duże z przejaśnieniami i opadami deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 18 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 1004 hPa.  

Pogoda na dziś - Wrocław

Pogodnie. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 20 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1008 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości