Najnowsze

Pogoda na dziś - poniedziałek 27.09. Burze i przelotny deszcz w części kraju, do 24 stopni

Najnowsze

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na czwartek
Prognoza pogody na czwartektvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na dziś 27.09

Pogoda na dziś przyniesie wielu regionom kraju pogodą aurę. Synoptycy prognozują też przelotny deszcz i burze. Na termometrach zobaczymy od 15 do 24 stopni.

Poniedziałek upłynie pod znakiem pogodnej aury, tylko na zachodzie kraju zachmurzenie wzrośnie do dużego. Na Pomorzu Zachodnim i Ziemi Lubuskiej oraz w Sudetach przelotnie popada deszcz o sumie pięciu litrów wody na metr kwadratowy. Pod wieczór możliwe są burze. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 15 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 19 st. C w centrum kraju, do 24 st. C na Ziemi Lubuskiej i Dolnym Śląsku. Powieje południowo-wschodni i wschodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr.

Warunki biometeo w poniedziałek 27.09

W ciągu dnia wilgotność powietrza wyniesie od 60 do 70 procent. W całym kraju odczujemy komfort termiczny, tylko na północnym wschodzie będzie chłodno. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne na zachodzie kraju, przechodzące w neutralne, a w pasie centralnym i na wschodzie korzystne.

Warunki biometeo w poniedziałek 27.09
Warunki biometeo w poniedziałek 27.09tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Pogodna aura, termometry pokażą maksymalnie 18 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr ze wschodu. W południe na barometrach zobaczymy 1009 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Pogodnie, termometry w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 18 st. C. Południowo-wschodni wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie, okresami silniej. W południe ciśnienie sięgnie 1023 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Pogodnie, temperatura maksymalna wyniesie 22 st. C. Powieje południowo-wschodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 1008 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Pogodnie, termometry pokażą maksymalnie 24 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, południowo-wschodni. W południe ciśnienie wyniesie 1004 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Pogodnie, na termometrach zobaczymy maksymalnie 21 st. C. Powieje południowo-wschodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr. W południe barometry pokażą 992 hPa.

Warunki drogowe w poniedziałek 27.09
Warunki drogowe w poniedziałek 27.09tvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości