Pogoda na dziś: niedziela pod znakiem opadów deszczu

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś: niedziela będzie kolejnym pochmurnym i deszczowym dniem. Lokalnie zagrzmi. Pogoda niekorzystnie wpłynie na nasze samopoczucie.

Pogoda na dziś: zachmurzenie będzie duże, choć możliwe są niewielkie przejaśnienia. Pojawią się opady deszczu rzędu 1-10 litrów wody na metr kwadratowy. W Karkonoszach i na Śląsku zagrzmi i w trakcie wyładowań atmosferycznych spadnie do 10-20 l/mkw., a wiatr w porywach osiągnie prędkość do 60-80 kilometrów na godzinę. Temperatura maksymalna wyniesie od 16 stopni Celsjusza w rejonie Zatoki Gdańskiej do 20 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, przeważnie o kierunku północno-wschodnim.

Warunki biometeo w niedzielę 29.08

Wilgotność powietrza na obszarze całej Polski przekroczy 90 procent. Wszędzie będzie odczuwalny chłód. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

Warunki biometeo w niedzielę 29.08
Warunki biometeo w niedzielę 29.08tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Pochmurno z opadami deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 16 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-wschodni wiatr. Ciśnienie spada, w południe barometry wskażą 1012 hektopaskali.

Pogoda na dziś - Kraków

Pochmurno z opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 17 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 982 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Zachmurzenie duże z opadami deszczu. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 19 st. C. Wiatr będzie słaby, północno-wschodni wiatr. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1002 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Zachmurzenie duże z opadami deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 17 st. C. Powieje słaby, północno-wschodni wiatr. Ciśnienie waha się, w południe osiągnie 1000 hPa.  

Pogoda na dziś - Wrocław

Zachmurzenie duże z opadami deszczu oraz burzami z sumą opadów do 10-20 l/mkw. i porywami wiatru do 60-80 km/h. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 20 st. C. Wiatr będzie słaby, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 998 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości