Najnowsze

"Balonem zaczęło miotać, uderzył w latarnię i pękł"

Najnowsze

[object Object]
Silny wiatr zniszczył balon widokowy w KrakowieKontakt 24/Karol Drozdowski
wideo 2/3

- W pewnym momencie zrobiło się ciemno, zerwał się wiatr, zaczął padać deszcz - relacjonował pan Paweł, który zarejestrował moment uszkodzenia balonu widokowego przez silny podmuch wiatru w Krakowie. Informacje i nagrania otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Do niebezpiecznie wyglądającej sytuacji doszło w sobotę około godziny 18.30 przy bulwarach położonych w pobliżu ulicy Konopnickiej w Krakowie.

SPRAWDŹ, GDZIE JEST BURZA

- Ten balon był zaczepiony przy bulwarach, co prawda w momencie pęknięcia był już nieczynny, ale jeszcze cztery godziny temu ktoś na nim był - relacjonował pan Paweł, od którego otrzymaliśmy materiał.

Reporter 24 dodał, że pogoda zepsuła się nagle. - W pewnym momencie zrobiło się ciemno, zerwał się wiatr, zaczął padać deszcz - relacjonował. - Balonem zaczęło miotać, uderzył w latarnię i pękł - opowiadał pan Paweł.

JEŻELI ZOBACZYSZ COŚ CIEKAWEGO, PODZIEL SIĘ SWOJĄ RELACJĄ NA KONTAKT 24

Nie ma poszkodowanych

Zgłoszenie do krakowskiej straży pożarnej wpłynęło przed godziną 19. - Mamy tam interwencję, działa jedna jednostka - przekazał starszy kapitan Bartłomiej Rosiek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie.

- Doszło do uszkodzenia balonu podczas jego opuszczania, na szczęście nie było tam żadnych osób, nikt nie został poszkodowany. W trakcie zwijania balon został zepchnięty na latarnie i uszkodzony - poinformował redakcję Kontaktu 24.

Uwaga na pogodę

W sobotę pogoda w części kraju jest gwałtowna. Burze przechodzą nad południowymi i zachodnimi województwami. Obowiązują ostrzeżenia Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, a dla kilku powiatów województwa dolnośląskiego Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wysłało alert. Wydano alarmy pierwszego i drugiego stopnia.

Autor: ps,jw/popi / Źródło: Kontakt 24, tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt 24/Paweł

Pozostałe wiadomości