Informacje
 • Pogoda na Wielkanoc: maksymalnie 11 stopni

  04-04-2021 06:15 Biomet będzie neutralny
  Prognoza pogody na noc 14/15.05 Foto: Kontakt 24/Jaga_ | Video: tvnmeteo.pl

  Wielkanoc przyniesie nam zmienne zachmurzenie, miejscami także zanikające opady. Odczujemy chłód, a na termometrach zobaczymy maksymalnie od 6 do 11 stopni Celsjusza.

  Niedziela Wielkanocna upłynie pod znakiem zmiennego zachmurzenia. Na Roztoczu i w Bieszczadach wystąpią zanikające przelotne opady deszczu, miejscami ze śniegiem. Termometry pokażą maksymalnie od 6 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 11 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje słaby i umiarkowany, przeważnie zachodni wiatr.

   

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 70-80 procent. W całym kraju odczujemy chłód, a warunki biometeorologiczne będą neutralne.

  Pogoda Trójmiasto

  NOC: pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie -2 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie rośnie, o północy na barometrach zobaczymy 1021 hPa.

  DZIEŃ: zachmurzenie małe i umiarkowane. Termometry pokażą maksymalnie 9 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1015 Pa.

  Pogoda Kraków

  NOC: zachmurzenie zmienne. Na termometrach zobaczymy -2 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, o północy odnotujemy 990 hPa.

  DZIEŃ: zachmurzenie zmienne. Temperatura maksymalna wyniesie 8 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr. Ciśnienie spada, w południe na barometrach zobaczymy 989 hPa.

  Pogoda Poznań

  NOC: pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie -3 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, o północy odnotujemy 1012 hPa.

  DZIEŃ: zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 9 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1009 hPa.

  Pogoda Warszawa

  NOC: pogodnie. Na termometrach zobaczymy -3 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, o północy wyniesie 1007 hPa

  DZIEŃ: pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 8 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr. Ciśnienie spada, w południe odnotujemy 1006 hPa.

  Pogoda Wrocław

  NOC: pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie -3 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, o północy na barometrach zobaczymy 1007 hPa.

  DZIEŃ: pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 9 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu. Ciśnienie spada, w południe odnotujemy 1006 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendzie do Polski wtargnie powietrze z północnej Afryki. Sprawdź autorską ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Udine znad Rumunii. ...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....