TVN24 Biznes | Z kraju

Weekendowe utrudnienia dla klientów czterech banków

TVN24 Biznes | Z kraju

Autor:
kris
Źródło:
TVN24 Biznes
Polacy chętnie płacą bezgotówkowo. Ale wciąż nie wszędzie mogą (materiał z 2019 roku)
Polacy chętnie płacą bezgotówkowo. Ale wciąż nie wszędzie mogą (materiał z 2019 roku)TVN24 BiS
wideo 2/2
TVN24 BiSPolacy chętnie płacą bezgotówkowo. Ale wciąż nie wszędzie mogą

Brak dostępu do bankowości internetowej i mobilnej, problemy z aktywacją i czasowym zablokowaniem kart. To tylko niektóre problemy, które mogą mieć w ten weekend klienci kilku banków.

Bank Pocztowy

W związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi od godziny 22.00 dnia 27 czerwca (sobota) do 4.30 dnia 28 czerwca (niedziela) wystąpią przerwy w dostępie do usług bankowości internetowej i mobilnej. W tym czasie płatności kartą oraz wypłaty z bankomatów będą przebiegać bez zakłóceń. Infolinia będzie dostępna tylko w trybie informacyjnym - poinformował bank.

EnveloBank

Od 27 czerwca (sobota) od 22.00 do 28 czerwca (niedziela) do 04.30 wystąpią przerwy w dostępie do usług bankowości internetowej i mobilnej - czytamy w komunikacie.

Getin Bank

Jak przekazał bank, w nocy z piątku na sobotę (26 na 27 czerwca) od 23.50 do 1.30 będą przeprowadzane prace techniczne. W tym czasie nastąpi przerwa w dostępie do bankowości internetowej oraz bankowości mobilnej.

ING Bank Śląski

W związku z planowanymi pracami serwisowymi mogą wystąpić problemy z m.in. aktywacją niektórych usług i zakupem naszych produktów - podał w komunikacie bank.

Jak dowiadujemy się z komunikatu, w nocy 26/27 czerwca (z piątku na sobotę), od północy do 4.00 klienci ING mogą mieć problemy z:

- zamówieniem, zastrzeżeniem, czasowym zablokowaniem i zamknięciem kart, - aktywacją kart i pakietów bankomatowych, - otwarciem kont, - zarządzaniem funkcją wielowalutową dla karty Visa zbliżeniowa, - wyłączeniem płatności zbliżeniowych, - zmianą limitów i wizerunku karty, - aktywacją płatności kartą w telefonie i dodawaniem karty do Apple Wallet, - dodawaniem kart Mastercard do portfeli w zewnętrznych aplikacjach (Apple Pay, Garmin Pay i Google Pay), - złożeniem wniosku o kartę kredytową, pożyczkę i limit w koncie (klienci indywidualni), - podpisaniem umowy o kartę kredytową, pożyczkę i linię kredytową (przedsiębiorcy).

Ponadto z powodu prac serwisowych, Moduł Makler w systemie bankowości internetowej i aplikacja ING Makler Mobile będą niedostępne w sobotę (27 czerwca), w godz. 8.00 - 18.00.

Autor:kris

Źródło: TVN24 Biznes

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości