Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

Ulice

Wypadek we Włochach: strażacy wycinali kierowcę

Ulice

fot
fot

Groźny wypadek we Włochach. Po zderzeniu dwóch samochodów, jeden z nich uderzył w ogrodzenie i zaklinował się między ciężarówkami. Jedna osoba była wycinana, dwie trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło po godzinie 15:00. - Na skrzyżowaniu ul. Krakowiaków z Orzechową zderzyły się renault z mercedesem. Renault uderzyło w ogrodzenie pobliskiego domu i zaklinowało między ciężarówkami, które były tam zaparkowane - relacjonuje Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. - Kobieta z zaklinowanego samochodu musiała być wycinana - dodaje.

Najprawdopodobniej przyczyną wypadku było nieustąpienie pierszeństwa przez jednego z kierowców.

- Dwie osoby, kierowcy obu aut trafiły do szpitala. Kobieta z renault z urazem nogi i mężczyzna z urazem głowy - dodaje Marcinczak.

Utrudnienia na skrzyżowaniu

Przez kilkadziesiąt minut przejazd przez skrzyżowanie był poważnie utrudniony. Na miejscu były dwie jednostki straży pożarnje, straż miejska, policja i karetka.

Mapy dostarcza Targeo.pl

as/roody

Pozostałe wiadomości