Ulice

Drugi wypadek na tym samym skrzyżowaniu. "Trzy osoby ranne"

Ulice

[object Object]
Zderzenie na WoliArtur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
wideo 2/2

Kolejny wypadek na skrzyżowaniu alei "Solidarności" i Żelaznej. Jak podaje policja, poszkodowane zostały trzy osoby.

Do wypadku doszło około godziny 19.20 na jezdni w kierunku Woli.

- Zderzyły się opel z peugeotem. Kierujący oplem był trzeźwy - poinformowała Ewa Szymańska z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji. I dodała, że kierowca drugiego samochodu nie został przebadany na obecność alkoholu, bo był nieprzytomny.

Ze wstępnych ustaleń policji wynikało, że dwie osoby zostały ranne, natomiast jak później doprecyzowała Szymańska, do szpitala trafiły w sumie trzy osoby. - Jedna osoba z opla, jedna z peugeota i nastolatek, który przechodził przez pasy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że po zderzeniu jeden z samochodów uderzył w słupek, który się odbił i uderzył w przechodzącego 11-latka - opisywała.

Duże utrudnienia

Na miejscu był reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz. - Wygląda na to, że opel taksówka uderzył w bok peugeota. Oba samochody po zderzeniu wpadły na chodnik, a opel uderzył w ustawione tam hulajnogi elektryczne. Strażacy musieli podnieść samochód i wydostać spod niego hulajnogi - relacjonował.

I ostrzegał przed utrudnieniami w ruchu: - Od Żelaznej w kierunku Okopowej ruch jest zablokowany. Nie można przejechać także przez skrzyżowanie "Solidarności" z Żelazną jadąc Żelazną. Trzeba skręcić w kierunku centrum - opisywał.

Jak około godziny 20.30 przekazała Szymańska, zablokowany był już tylko prawy pas Żelaznej.

W akcji brało udział pięć karetek pogotowia ratunkowego, trzy zastępy straży pożarnej oraz policja.

Zdjęcia z miejsca zdarzenia dostaliśmy też na Kontakt 24:

Na tym samym skrzyżowaniu

To kolejny wypadek tego samego dnia na tym samym skrzyżowaniu. Jak informowaliśmy na tvnwarszawa.pl, po godzinie 15 motocykl zderzył się tam z samochodem osobowym. Motocyklista został odwieziony do szpitala.

[object Object]
Wypadek na WoliKarol Kobos / tvnwarszawa.pl
wideo 2/2

mp/pm

Pozostałe wiadomości