Koncert Eda Sheerana przy otwartym dachu, zakaz wnoszenia parasoli

ShutterstockOtwarty dach na Stadionie Narodowym

Sobotni koncert Eda Sheerana zgodnie z decyzją organizatora wydarzenia, mimo opadów deszczu, odbędzie się przy otwartym dachu stadionu - poinformowali przedstawiciele PGE Narodowego. Zachęcają też do przyniesienia przeciwdeszczowych peleryn, bo na imprezę nie można wnosić parasoli.

Brytyjski gwiazdor zagra w Warszawie dwa koncerty - 11 i 12 sierpnia. Muzycznych planów nie może pokrzyżować nawet pogoda. Jak zapewniają przedstawiciele stadionu, obiekt jest przystosowany do przeprowadzania wydarzeń przy otwartym dachu, nawet w czasie opadów deszczu.

Organizator imprezy, agencja Charm Music zdecydowała w sobotę, że dach nie zostanie zamknięty.

Według meteorologów wieczorem możliwe są przelotne opady. Natomiast noc powinna być pogodna. Temperatura minimalna w nocy wyniesie 15 stopni Celsjusza. Ciśnienie spada.

SPRAWDŹ PROGNOZĘ POGODY W TVN METEO

Parasole do depozytu

Miejsca na trybunach częściowo są zadaszone, jednak szczególnie ci, którzy zakupili bilety na płytę, powinni zabrać ze sobą płaszcze przeciwdeszczowe. Wnoszenie parasoli na teren stadionu, ze względów bezpieczeństwa, jest niezgodne z regulaminem imprezy. Będzie można zostawić je w depozycie, płacąc 20 złotych za każdą z przechowywanych rzeczy.

Organizatorzy imprezy zapowiedzieli, że przeciwdeszczowe peleryny będzie można kupić tuż przed wejściem na stadion. Apelują też do uczestników koncertu o zabezpieczenie biletów przed deszczem.

Koncert rozpocznie się około godziny 20.30. Na teren obiektu będzie można wchodzić od godziny 16. Ed Sheeran na żywo będzie promować swój najnowszy album "Divide".

Z powodu deszczu w sobotę w Warszawie podtopionych było wiele ulic. Drogowcy zamknęli Cierlicką i Trasę Świętokrzyską:

Trasa Świętokrzyska znów nieprzejezdna
Trasa Świętokrzyska znów nieprzejezdna Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl
Cierlicka pod wodą
Cierlicka pod wodąMateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

kk//ec

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości