Aukcje WOŚP 2023. W ogrodzie z Mają Popielarską

Autor:
as//rzw
Źródło:
TVN24
Maja Popielarska dla WOŚP
Maja Popielarska dla WOŚP
TVN24
TVN24Maja Popielarska dla WOŚP

Maja Popielarska zaprasza do swojego ogrodu. Na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2023 możemy wylicytować spotkanie z prezenterką tvnmeteo.pl w jej naturalnym żywiole. Oprócz tego na zwycięzcę aukcji czeka też domowy obiad.

Tegoroczna zbiórka 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbywa się pod hasłem "Żyj zdrowo w zdrowym świecie", a środki zostaną przeznaczone na walkę z sepsą. Jak podkreśla WOŚP, w tym roku Orkiestra gra dla wszystkich, małych i dużych. 

Z WOŚP gra Maja Popielarska, prezenterka tvnmeteo.pl, prowadząca także program "Maja w ogrodzie". Na aukcji możemy wylicytować wizytę w jej ogrodzie oraz wspólny obiad. Jak opowiadała prezenterka, chociaż nie jest on duży, oferuje naprawdę wiele.

SERWIS SPECJALNY TVN24.PL: WOŚP 2023

Można porozmawiać lub po prostu popatrzeć na ogród

- Znam się na roślinach, więc trochę o nich opowiem, mogę także podpowiedzieć co nieco - zachęcała. - Możemy porozmawiać albo po prostu posiedzieć, posłuchać i popatrzeć na ogród.

Szczęśliwy zwycięzca może jednak liczyć nie tylko na spędzenie czasu na łonie natury. Maja Popielarska zaprasza również na domowy obiad.

AUKCJA WOŚP MAI POPIELARSKIEJ

Całość Finału WOŚP jest transmitowana i relacjonowana na antenach TVN, TVN24, TTV oraz w portalu tvn24.pl.

PARTNEREM I GOSPODARZEM 31. FINAŁU WOŚP JEST TVN WARNER BROS. DISCOVERY

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:as//rzw

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: WOŚP

Pozostałe wiadomości