TVN Meteo | Pogoda

Prognoza pogody na jutro - środa, 6.07. Nocą popada deszcz, miejscami intensywny, w dzień do 23 stopni

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc 09/10.08
Prognoza pogody na noc 09/10.08tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda jutro, czyli w środę 6.07, przyniesie wielu regionom Polski opady deszczu, miejscami przelotne. Lokalnie na południu możliwa jest słaba burza. Termometry pokażą maksymalnie 23 stopnie Celsjusza.

Pogoda na noc 5/6.07

W nocy na zachodzie i w centrum kraju będzie pogodnie, bez opadów. Natomiast na południu i wschodzie prognozuje się duże i całkowite zachmurzenie z ciągłymi opadami deszczu o zmiennym natężeniu. Miejscami opad będzie intensywny, średnio spadnie około 5-15 litrów wody na metr kwadratowy, lokalnie do 40 l/mkw. Na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie możliwe są słabe burze. Temperatura minimalna wyniesie od 12-13 stopni Celsjusza na północy i zachodzie do 14-16 st. C na południu i wschodzie. Wiatr na zachodzie słaby, powieje ze zmieniających się kierunków, na wschodzie umiarkowany, północny.

Pogoda na noc
Pogoda na noctvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - środa, 6.07

W środę początkowo na wschodzie wystąpi pełne zachmurzenie z umiarkowanymi i intensywnymi opadami deszczu, których strefa odsuwać się będzie na wschód. W pozostałych regionach kraju dzień przyniesie umiarkowane, przejściowo duże zachmurzenie, miejscami ze słabymi, przelotnymi opadami deszczu. Lokalnie na południu możliwa jest słaba burza. Padać nie powinno jedynie na zachodzie kraju. Termometry pokażą maksymalnie od 20-21 st. C na północy do 22-23 st. C na południu i w centrum. Wiatr umiarkowany, północno-zachodni, na Wybrzeżu w porywach rozpędzi się do 40 kilometrów na godzinę.

Prognoza pogody na środę
Prognoza pogody na środętvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - środa, 6.07

Najwyższą wilgotność w środę w ciągu dnia odnotujemy na wschodzie kraju - wyniesie około 95 procent. Zmniejszać się będzie w kierunku zachodnim, do około 70 procent. W niemal całym kraju odczujemy komfort termiczny, tylko na północnym zachodzie chłód. Warunki biometeorologiczne przeważnie okażą się neutralne, na południowym wschodzie - niekorzystne.

Warunki biometeo w środę
Warunki biometeo w środętvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Na noc w Warszawie prognozowana jest pochmurna aura, przejściowo ze słabymi opadami deszczu z przerwami. Temperatura minimalna wyniesie 16-17 st. C. Powieje umiarkowany, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie o północy osiągnie 1004 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Środa w Warszawie początkowo przyniesie duże zachmurzenie z rozpogodzeniami w ciągu dnia. Nad ranem oraz w godzinach popołudniowych możliwy jest słaby, przelotny deszcz. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 22-23s t. C. Wiatr będzie umiarkowany, w porywach dość silny, północno-zachodni. W południe barometry pokażą 1004 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Mieszkańców Gdańska, Gdyni i Sopotu czeka noc z małym, przejściowo umiarkowanym zachmurzeniem, bez opadów. Na termometrach zobaczymy 12-13 st. C. Wiatr słaby, powieje z zachodu. Ciśnienie o północy sięgnie 1018 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

W środę w Gdańsku, Gdyni i Sopocie wystąpi umiarkowane, przejściowo duże zachmurzenie z przelotnymi opadami deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 19-20 st. C. Wiatr umiarkowany, w porywach dość silny, będzie wiał z północnego zachodu. W południe na barometrach zobaczymy 1017 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Noc w Poznaniu upłynie pod znakiem małego, przejściowo umiarkowanego zachmurzenia, bez opadów. Temperatura minimalna wyniesie 13-14 st. C. Powieje słaby, zmienny wiatr. Ciśnienie o północy osiągnie 1008 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Mieszkańców Poznania czeka środa z umiarkowanym, przejściowo dużym zachmurzeniem. Padać nie powinno. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 22-23 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, w porywach dość silny, północno-zachodni. W południe barometry pokażą 1008 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Noc we Wrocławiu zapowiada się z małym, przejściowo umiarkowanym zachmurzenie, bez opadów. Termometry pokażą 14-15 st. C. Wiatr słaby, powieje z północnego zachodu. Ciśnienie o północy wyniesie 1004 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

W środę we Wrocławiu zachmurzenie okaże się umiarkowane, przejściowo duże z przelotnymi opadami deszczu. Możliwa jest słaba burza. Temperatura maksymalna osiągnie 22-23 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, w porywach dość silny, północno-zachodni. W południe na barometrach zobaczymy 1004 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Na noc w Krakowie prognozuje się pochmurną aurą z opadami deszczu o zmiennym stopniu intensywności - w tym również silnymi. Temperatura minimalna wyniesie 14-16 st. C. Powieje umiarkowany, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie o północy sięgnie 990 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Środa w Krakowie początkowo przyniesie duże zachmurzenie z rozpogodzeniami w ciągu dnia. W godzinach popołudniowych możliwy jest słaby, przelotny deszcz. Istnieje ryzyko wystąpienia słabych burzy. Termometry pokażą maksymalnie 22-23 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, w porywach dość silny, północno-zachodni. W południe ciśnienie wyniesie 991 hPa.

Warunki drogowe w środę
Warunki drogowe w środętvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości