Pogoda na jutro - środa, 4.05. Lokalnie pojawią się burze, do 20 stopni

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc 30/31.03
Pogoda na noc 30/31.03tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda jutro, czyli w środę (4.05), przyniesie części kraju przelotne opady deszczu. Miejscami pojawią się też burze. Termometry pokażą maksymalnie 20 stopni Celsjusza.

Przed nami pochmurna noc z rozpogodzeniami. Początkowo na Podlasiu oraz w Karpatach możliwe są słabe, przelotne opady deszczu do 2-5 litrów wody na metr kwadratowy. Lokalnie będzie mglisto. Temperatura minimalna wyniesie od -1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie i Warmii, przez 7 st. C w centrum kraju, do 9 st. C na Podkarpaciu. Powieje północno-wschodni, słaby wiatr.

Pogoda na noc
Pogoda na noctvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - środa, 4.05

W środę na południowym zachodzie, południu i południowym wschodzie kraju wystąpi umiarkowane, okresami duże zachmurzenie z przelotnymi opadami deszczu do pięciu l/mkw. Na Dolnym Śląsku i w Sudetach możliwe są burze z opadami do 15 l/mkw. W pozostałej części kraju będzie pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie od 11 st. C na Suwalszczyźnie, przez 17 st. C w centrum kraju, do 20 st. C na Nizinie Śląskiej. Południowo-wschodni i wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, w burzy silny.

Prognoza pogody na środę
Prognoza pogody na środętvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - środa, 4.05

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 80-90 procent. W północnej połowie kraju będzie chłodno, w południowej odczujemy komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne będą neutralne.

Warunki biometeorologiczne w środę
Warunki biometeorologiczne w środętvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Pochmurno z rozpogodzeniami. Temperatura minimalna wyniesie 5 st. C. Powieje północno-wschodni, słaby wiatr. Ciśnienie o północy sięgnie 1006 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Zachmurzenie małe i umiarkowane. Termometry pokażą maksymalnie 15 st. C. Wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe na barometrach zobaczymy 1008 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pogodnie. Na termometrach zobaczymy 1 st. C. Powieje słaby wiatr z północego wschodu. Ciśnienie o północy osiągnie 1021 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna sięgnie 15 st. C. Wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe barometry wskażą 1022 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Pochmurno z rozpogodzeniami. Temperatura minimalna wyniesie 7 st. C. Powieje północno-wschodni, słaby wiatr. Ciśnienie o północy osiągnie 1007 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Zachmurzenie małe i umiarkowane. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 18 st. C. Wiatr południowo-wschodni, będzie słaby i umiarkowany. W południe barometry pokażą 1009 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie 8 st. C. Powieje słaby, północno-wschodni wiatr. Ciśnienie o północy sięgnie 1002 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Zachmurzenie umiarkowane, przejściowo duże, możliwy przelotny deszcz i burza. Termometry pokażą maksymalnie 20 st. C. Wiatr południowo-wschodni, będzie słaby i umiarkowany, w burzy silny. W południe na barometrach zobaczymy 1004 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Pochmurno z rozpogodzeniami. Na termometrach zobaczymy 8 st. C. Powieje słaby wiatr z północnego wschodu. Ciśnienie o północy wyniesie 990 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Zachmurzenie umiarkowane, przejściowo duże, możliwy przelotny deszcz. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 18 st. C. Południowo-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe barometry wskażą 992 hPa.

Warunki drogowe w środę
Warunki drogowe w środętvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości