Pogoda na jutro - sobota 07.01. Nocą spodziewane są opady śniegu, jezdnie i chodniki będą śliskie

Autor:
as
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noc tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro, czyli na sobotę 07.01. Najbliższe godziny przyniosą nam pochmurne niebo, miejscami również opady śniegu i śniegu z deszczem. Lokalnie mogą wystąpić mgły, a drogi będą śliskie. W ciągu dnia w Polsce utrzyma się pochmurna, miejscami śnieżna i deszczowa aura. Na termometrach zobaczymy od -9 do 5 stopni Celsjusza.

Noc w całym kraju upłynie pod znakiem pochmurnej aury z przejaśnieniami. We wschodniej części Polski prognozowane są opady śniegu do 5 centymetrów oraz deszczu ze śniegiem do 2 litrów wody na metr kwadratowy. Lokalnie mogą wystąpić mgły. Termometry wskażą od -9 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 5 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, na ogół z kierunków zachodnich.

Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noctvnmeteo.pl

Pogoda na jutro

Sobota zapowiada się pochmurno z przejaśnieniami. Na Suwalszczyźnie może spaść śnieg (do 1 cm), na Podkarpaciu - deszcz ze śniegiem, a na Pomorzu i na Ziemi Lubuskiej - słaby deszcz. Temperatura maksymalna w dzień wyniesie od -5 st. C na Podlasiu do 9 st. C na Dolnym Śląsku. Południowy wiatr będzie słaby i umiarkowany.

Prognoza pogody na sobotę
Prognoza pogody na sobotętvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne

W ciągu dnia wilgotność powietrza wyniesie od 80 do 90 procent. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne w całym kraju.

Warunki biometeo w sobotę
Warunki biometeo w sobotętvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Noc w Warszawie okaże się pochmurna z przejaśnieniami i opadami śniegu. Jezdnie i chodniki mogą być śliskie. Na termometrach zobaczymy minimalnie -1 st. C. Z zachodu i północnego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. O północy ciśnienie osiągnie 1006 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Sobota przyniesie mieszkańcom Warszawy pochmurne niebo, które w ciągu dnia będzie się przejaśniać. Termometry wskażą do 4 st. C. Wiatr z południa okaże się słaby i umiarkowany. Na barometrach w południe zobaczymy 1008 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

W Gdańsku, Gdyni i Sopocie spodziewana jest pochmurna noc z przejaśnieniami i opadami śniegu. Temperatura spadnie minimalnie do -2 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Barometry o północy pokażą 1016 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

W sobotę w Gdańsku, Gdyni i Sopocie zapanuje pochmurna aura. W najcieplejszym momencie dnia na termometrach zobaczymy 6 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr południowy. Ciśnienie w południe wyniesie 1019 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Noc w Poznaniu zapowiada się pochmurno z przejaśnieniami. Termometry pokażą 4 st. C. Z kierunków zachodnich powieje słaby i umiarkowany wiatr. O północy na barometrach zobaczymy 1009 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

W Poznaniu sobota upłynie pod znakiem na ogół pochmurnego nieba i opadów deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 7 st. C. Wiatr okaże się południowy, słaby i umiarkowany. Barometry w południe wskażą 1008 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Wrocław czeka pochmurna noc z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy minimalnie 5 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. O północy ciśnienie osiągnie 1006 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

W sobotę we Wrocławiu prognozowane jest pochmurne niebo z przejaśnieniami. W najcieplejszym momencie dnia termometry wskażą 9 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr południowy. Na barometrach w południe zobaczymy 1004 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Noc w Krakowie będzie pochmurna. Niebo będzie się przejaśniać, ale mogą pojawić się opady deszczu ze śniegiem. Będzie ślisko. Temperatura w ciągu nocy spadnie do 3 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z zachodu. O północy barometry pokażą 991 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

W Krakowie spodziewana jest pochmurna sobota z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy do 5 st. C. Wiatr z południa okaże się słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe wyniesie 991 hPa.

Warunki drogowe w sobotę
Warunki drogowe w sobotętvnmeteo.pl

Autor:as

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości