Pogoda na dziś - środa, 4.05. Miejscami zagrzmi, od 11 do 20 stopni

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na wtorek
Prognoza pogody na wtorektvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. W środę (4.05) pojawią się gdzieniegdzie przelotne opady deszczu i lokalne burze. Termometry pokażą maksymalnie 20 stopni Celsjusza. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, podczas wyładowań silny.

Środa przyniesie na południowym zachodzie, południu i południowym wschodzie Polski umiarkowane, okresami duże zachmurzenie z przelotnymi opadami deszczu do pięciu litrów wody na metr kwadratowy. Na Dolnym Śląsku i w Sudetach może zagrzmieć. Podczas burz spadnie do 15 l/mkw. W pozostałych regionach będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 11 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 17 st. C w centrum kraju, do 20 st. C na Nizinie Śląskiej. Powieje południowo-wschodni i wschodni, słaby i umiarkowany, w burzy silny wiatr.

Prognoza pogody na środę
Prognoza pogody na środętvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - środa, 4.05

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wahać się będzie od 80 do 90 procent. W północnej połowie kraju odczujemy chłód, w południowej - komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne okażą się neutralne.

Warunki biometeorologiczne w środę
Warunki biometeorologiczne w środętvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Zachmurzenie będzie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna sięgnie 15 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr ze wschodu. W południe ciśnienie wyniesie 1008 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Wystąpi małe i umiarkowane zachmurzenie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 15 st. C. Wschodni wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie. W południe barometry pokażą 1022 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Prognozuje się małe i umiarkowane zachmurzenie. Termometry pokażą maksymalnie 18 st. C. Powieje południowo-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 1009 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Zachmurzenie będzie umiarkowane, przejściowo duże, możliwy jest przelotny deszcz i burza. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 20 st. C. Południowo-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, w burzy silny. W południe ciśnienie osiagnie 1004 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Wystąpi umiarkowane, przejściowo duże zachmurzenie. Możliwy jest przelotny deszcz. Temperatura maksymalna osiągnie 18 st. C. Powieje południowo-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 992 hPa.

Warunki drogowe w środę
Warunki drogowe w środętvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt 24/s_bawor

Pozostałe wiadomości