Pogoda na dziś - poniedziałek, 7.11. Miejscami silniej powieje, od 7 do 15 stopni

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na sobotę
Prognoza pogody na sobotętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Poniedziałek 7.11 przyniesie na ogół pochmurną aurę, wystąpią też rozpogodzenia. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 15 stopni Celsjusza.

Na poniedziałek 7.11 synoptycy prognozują pochmurną aurę z przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Na Pomorzu wystąpią przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie od 7 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 15 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z południowego zachodu. W północnej części kraju jego porywy rozpędzą się do 40-60 kilometrów na godzinę.

Prognoza pogody na poniedziałek
Prognoza pogody na poniedziałek tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - poniedziałek, 7.11

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wahać się będzie od 70 do 80 procent. Warunki biometeorologiczne okażą się neutralne.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Poniedziałek w Gdańsku, Gdyni i Sopocie upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia z przejaśnieniami i przelotnymi opadami deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 11 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni, okresami w porywach osiągnie prędkość do 40-60 km/h. Barometry wskażą w południe 1013 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Poniedziałek w Krakowie przyniesie zmienne zachmurzenie. Termometry pokażą maksymalnie 13 st. C. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie osiągnie w południe 989 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Mieszkańców Poznania czeka poniedziałek z umiarkowanym i dużym zachmurzeniem. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 13 st. C. Południowo-zachodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany. Na termometrach zobaczymy w południe 1004 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

W poniedziałek w Warszawie zachmurzenie będzie umiarkowane, okresami duże. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 10 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z południowego zachodu. Barometry pokażą w południe 1004 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Przed mieszkańcami Wrocławia poniedziałek z pogodną aurę. Temperatura maksymalna wyniesie 15 st. C. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Na barometrach zobaczymy w południe 1002 hPa.

Warunki drogowe w poniedziałek
Warunki drogowe w poniedziałek tvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości