Pogoda na jutro: niedziela 12.09 z deszczem i burzami. Na termometrach do 24 stopni

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc
Pogoda na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro - 12.09

Pogoda na jutro - niedziela przyniesie wschodniej połowie kraju gwałtowną aurę. Pojawią się tam burze z opadami deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 24 stopnie.

W nocy z soboty na niedzielę zachmurzenie na zachodzie i północy kraju będzie duże z przelotnymi opadami deszczu, początkowo zanikającymi burzami. Na wschodzie i południu oraz częściowo w centrum kraju dopisze pogodna aura. W drugiej części nocy lokalnie na wschodzie prognozowane są silne zamglenia i mgły. Temperatura minimalna wyniesie od 9-10 stopni Celsjusza na wschodzie kraju, przez 12-14 st. C w centrum, do 14-16 st. C na zachodzie kraju. Powieje słaby, południowo-zachodni i zachodni wiatr.

Pogoda na noc z soboty na niedzielę
Pogoda na noc z soboty na niedzielętvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - niedziela 12 września

W niedzielę będzie przeważać umiarkowane i duże zachmurzenie z przelotnymi opadami deszczu. We wschodniej połowie kraju oraz na południu Polski mogą pojawić się pojedyncze burze, którym towarzyszyć będą intensywne opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 20-22 st. C na północy i w pasie Polski centralnej do 23-24 st. C na południu. Zachodni wiatr będzie umiarkowany, na północy porywisty.

Prognoza pogody na niedzielę
Prognoza pogody na niedzielętvnmeteo.pl

Warunki biometeo - niedziela 12 września

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie około 80 procent. Wszędzie odczujemy komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne na południowym wschodzie i wschodzie kraju, w pozostałych regionach neutralne.

Warunki biometeo w niedzielę
Warunki biometeo w niedzielętvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Zachmurzenie małe i umiarkowane, bez opadów. Temperatura minimalna wyniesie 14 st. C. Powieje słaby, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie o północy sięgnie 1002 hPa i będzie nieznacznie spadać.

Pogoda na jutro - Warszawa

Zachmurzenie umiarkowane i duże z przelotnymi opadami deszczu i burzami w drugiej części dnia. Termometry pokażą maksymalnie 22 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, podczas burz porywisty, zachodni. W południe na barometrach zobaczymy 1001 hPa, ciśnienie będzie się wahać.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Zachmurzenie duże i całkowite, miejscami zanikające opady deszczu, początkowo również burze. Na termometrach zobaczymy 16 st. C. Zachodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie. Ciśnienie o północy wyniesie 1013 hPa, będzie spadać.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Zachmurzenie duże, okresami przelotne opady deszczu. Możliwe burze. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 21 st. C. Zachodni wiatr będzie umiarkowany i dość silny. W południe barometry pokażą 1012 hPa, ciśnienie będzie się wahać.

Pogoda na noc - Poznań

Zachmurzenie umiarkowane i duże, początkowo zanikające, przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna wyniesie 16 st. C. Ciśnienie o północy sięgnie 1004 hPa, będzie się wahać.

Pogoda na jutro - Poznań

Zachmurzenie umiarkowane, bez opadów. Temperatura maksymalna wyniesie 23 st. C. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, północno-zachodni. W południe na barometrach zobaczymy 1004 hPa, ciśnienie będzie się wahać.

Pogoda na noc - Wrocław

Zachmurzenie umiarkowane i duże, początkowo zanikające, przelotne opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 15 st. C. Ciśnienie o północy osiągnie 1000 hPa, będzie się wahać.

Pogoda na jutro - Wrocław

Zachmurzenie umiarkowane, możliwy słaby, przelotny deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 23 st. C Powieje umiarkowany, północno-zachodni wiatr. W południe ciśnienie sięgnie 1001 hPa, będzie się wahać.

Pogoda na noc - Kraków

Zachmurzenie małe, bez opadów. Temperatura minimalna wyniesie 11 st. C. Zachodni wiatr będzie wiał słabo. Ciśnienie o północy osiągnie 990 hPa i będzie się wahać.

Pogoda na jutro - Kraków

Zachmurzenie umiarkowane, przejściowo duże z przelotnymi opadami deszczu i burzami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 23 st. C. W południe barometry pokażą 991 hPa, ciśnienie będzie się wahać.

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości