Pogoda na dziś: miejscami przelotnie popada deszcz, do 7 stopni

[object Object]
Prognoza pogody na poniedziałek 21.12tvnmeteo.pl
wideo 2/7

W poniedziałek będzie pochmurno i wystąpią przelotne opady deszczu. Na termometrach zobaczymy od 1 do 7 stopni Celsjusza.

Poniedziałek upłynie pod znakiem zachmurzonego nieba, ale można się spodziewać przejaśnień. W zachodnich, północnych i centralnych regionach kraju słabo i przelotnie popada do trzech litrów deszczu na metr kwadratowy. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 4 st. C w centrum, do 7 st. C na południowym zachodzie. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni.

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza w poniedziałek miejscami przekroczy 90 procent. Mieszkańcy całej Polski odczują chłód i wilgoć, a warunki biometeorologiczne w większości kraju okażą się niekorzystne.

Warunki biometeo na poniedziałek 21.12
Warunki biometeo na poniedziałek 21.12tvnmeteo.pl

Pogoda Warszawa

Pochmurno, temperatura maksymalna wyniesie 4 st. C. Wiatr będzie południowy, słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe spadnie do 1014 hPa.

Pogoda Trójmiasto

Pochmurno, popada słaby deszcz. Na termometrach zobaczymy 4 st. C. Wiatr będzie południowy, słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe spadnie do 1023 hPa.

Pogoda Poznań

Pochmurno, popada słaby deszcz. Termometry pokażą 5 st. C. Wiatr będzie południowy, słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe spadnie do 1012 hPa.

Pogoda Wrocław

Pochmurno z przejaśnieniami, możliwy przelotny deszcz. Temperatura wzrośnie do 7 st. C. Wiatr będzie południowy, słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe osiągnie 1010 hPa.

Pogoda Kraków

Pochmurno, remperatura wyniesie 4 st. C. Wiatr będzie południowy, słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe spadnie do 1000 hPa.

Autor: ps,anw/dd / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości