Najnowsze

Pogoda na dziś - czwartek 30.09. Opady deszczu w części kraju. Maksymalnie 16 stopni

Najnowsze

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na sobotę
Pogoda na sobotętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 30.09

Pogoda na dziś: w czwartek front z deszczem zaznaczy się na wschodzie kraju, ale popadać może również lokalnie na północnym zachodzie. Temperatura sięgnie maksymalnie 16 stopni Celsjusza. W niektórych regionach kraju wiatr może być silniejszy.

W czwartek we wschodnim pasie Polski będzie pochmurno z opadami deszczu rzędu 5-10 litrów wody na metr kwadratowy. Na pozostałym obszarze kraju czeka nas duże zachmurzenie, choć można spodziewać się przejaśnień. Miejscami popada też na Pomorzu Zachodnim, ale słabo, do 5 l/mkw. Temperatura maksymalna wyniesie od 11 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 14 st. C w centrum kraju, do 16 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr na wschodzie powieje z kierunku południowo-wschodniego, ze słabą i umiarkowaną siłą. Poza tym będzie umiarkowany, okresami silniejszy, południowo-zachodni i zachodni.

Warunki biometeo w czwartek 30.09

Wilgotność powietrza będzie najwyższa na wschodzie kraju, gdzie przekroczy 80 procent. Na północnym wschodzie będzie odczuwalne zimno, a poza tym - chłód. Warunki biometeorologiczne we wschodnich i i miejscami na północy okażą się niekorzystne, a w pozostałych miejscach będą neutralne.

Warunki biometeo w czwartek
Warunki biometeo w czwartek

Pogoda na dziś - Warszawa

Pochmurno z przelotnymi opadami deszczu do 5 l/mkw. Temperatura maksymalna wyniesie 14 st. C. Wiatr będzie zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, w południe barometry wskażą 1012 hektopaskali.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Pochmurno z rozpogodzeniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 15 st. C. Powieje południowo-zachodni, umiarkowany, okresami dość silny wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 1023 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Częściowo słonecznie. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 14 st. C. Wiatr będzie południowo-zachodni, umiarkowany, okresami dość silny. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1015 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Częściowo słonecznie. Termometry pokażą maksymalnie 16 st. C. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie stabilne, w południe osiągnie 1013 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Pochmurno z przelotnymi opadami deszczu w godzinach przedpołudniowych. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 13 st. C. Wiatr będzie zachodni, słaby. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie 998 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości