Najnowsze

Pogoda na jutro: czwartek przyniesie deszcz i lokalne burze

Najnowsze

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl

Pogoda na jutro, czyli czwartek 26.08 zapowiada się deszczowo w części kraju. Mogą pojawić się burze. Termometry pokażą maksymalnie 21 stopni Celsjusza.

Pogoda na noc: zachmurzenie zmienne. W północnej, zachodniej i centralnej części kraju pojawią się przelotne opady deszczu o sumie do 1-5 litrów wody na metr kwadratowy. Temperatura minimalna wyniesie od 7 stopni Celsjusza Podkarpaciu do 12 st. C na Dolnym Śląsku, Ziemi Lubuskiej i w Wielkopolsce. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego zachodu i będzie skręcać na północny zachód.

Pogoda na czwartek 26.08

Pogoda na jutro: zachmurzenie zmienne i przelotny deszcz rzędu 1-5 l/mkw.  W górach i na wschodzie kraju - szczególnie na Warmii i Mazurach - mogą pojawić się burze z opadami do 10-20 l/mkw. i porywami wiatru do 60-80 km/h.  Na termometrach zobaczymy maksymalnie do 15 st. C na Podlasiu do 21 st. C na Lubelszczyźnie. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z południowego wschodu i będzie skręcać na zachód.

Prognoza pogody na czwartek 26.08
Prognoza pogody na czwartek 26.08tvnmeteo.pl

Warunki biometeo w czwartek 26.08

W większości kraju wilgotność powietrza sięgnie 90 procent. Odczuwać będziemy chłód, a warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeo w czwartek 26.08
Warunki biometeo w czwartek 26.08tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

Zachmurzenie zmienne i przelotny deszcz. Termometry pokażą minimum 10 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego zachodu. Ciśnienie o północy osiągnie 1003 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Zachmurzenie zmienne i przelotny deszcz. Temperatura maksymalna sięgnie 17 st. C.  Z północnego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe wyniesie 1005 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Pogodnie. Na termometrach zobaczymy minimum 8 st. C. Słabo i umiarkowanie powieje z południowego zachodu. O północy ciśnienie sięgnie 982 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Zachmurzenie zmienne i przelotny deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 19 st. C. Powieje słabo i umiarkowanie z południowego zachodu. W południe barometry wskażą 979 hPa .

Pogoda na noc - Poznań

Zachmurzenie zmienne i przelotny deszcz. Temperatura minimalna sięgnie 12 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z południowego zachodu. O północy barometry pokażą 996 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Zachmurzenie zmienne i przelotny deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 18 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe wyniesie 996 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

Zachmurzenie zmienne i przelotny deszcz. Temperatura minimalna wyniesie 12 st. C. Z południowego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. O północy na barometrach zobaczymy 994 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Zachmurzenie zmienne i przelotny deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 17 st. C. Słabo i umiarkowanie powieje z południowego zachodu i zachodu. W południe ciśnienie osiągnie 993 hPa. 

Pogoda na noc - Wrocław

Zachmurzenie zmienne i przelotny deszcz. Temperatura minimalna wyniesie 12 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z południowego zachodu. Ciśnienie o północy wyniesie 993 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Zachmurzenie zmienne i przelotny deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 18 st. C. Zachodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie. W południe barometry pokażą 992 hPa. 

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości