Informacje
 • Pogoda na dziś: słonecznie, nawet 26 stopni. Może silniej wiać

  10-05-2021 06:14 Biomet będzie korzystny
  Tomasz Zubilewicz o pogodzie i sytuacji hydrologicznej Foto: Kontakt 24/Jaga_ | Video: tvnmeteo.pl

  Poniedziałek w całym kraju przyniesie słoneczną aurę. Odczujemy ciepło, a na termometrach zobaczymy do 26 stopni Celsjusza. Pogoda wpłynie korzystnie na nasze samopoczucie.

  Dzień upłynie pod znakiem słonecznej aury. Termometry pokażą maksymalnie od 20 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 26 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Z kierunku południowo-wschodniego powieje umiarkowany wiatr. W porywach rozpędzi się do 45 kilometrów na godzinę.

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza w poniedziałek osiągnie 40-60 procent. Na obszarze całego kraju będzie odczuwalne ciepło, a warunki biometeorologiczne okażą się korzystne.

  Pogoda Warszawa

  Słonecznie. Temp. maks. 24 st. C. Wiatr umiarkowany, w porywach do 45 km/h, południowo-wschodni. Ciśnienie po południu spadnie do 1002 hPa.

  Pogoda Poznań

  Słonecznie. Temp. maks. 25 st. C. Wiatr umiarkowany, w porywach do 45 km/h, południowo-wschodni. Ciśnienie po południu spadnie do 999 hPa.

  Pogoda Gdańsk

  Słonecznie.  Temp. maks. 23 st. C. Wiatr umiarkowany, w porywach do 45 km/h, południowo-wschodni. Ciśnienie po południu spadnie do 1012 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Słonecznie. Temp. maks. 26 st. C. Wiatr umiarkowany, w porywach do 45 km/h, południowo-wschodni. Ciśnienie po południu spadnie do 996 hPa.

  Pogoda Kraków

  Słonecznie. Temp. maks. 23 st. C. Wiatr umiarkowany, w porywach do 45 km/h, południowo-wschodni. Ciśnienie po południu spadnie do 988 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Gorące powietrze z Afryki jest już w drodze do Polski....

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....