Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 6°C 19°C 3°C Zachmurzenie duże z przelotnymi opadami
zwiń
Informacje
 • Ostatnie dni lutego z zimowymi opadami

  26-02-2020 17:26 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Prognoza pogody na najbliższe dni tvnmeteo.pl

  W najbliższych dniach pojawią się opady deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu. W weekend termometry pokażą nawet 10 stopni Celsjusza.

  Czwartek upłynie pod znakiem przelotnych opadów deszczu ze śniegiem i śniegu, na zachodzie i południu stopniowo przechodzących w deszcz. Termometry pokażą od 2 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 6 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Wiatr umiarkowany, zachodni, w porywach rozpędzi się do 45 kilometrów na godzinę.

  Pojawią się opady

  W piątek tylko na północnym wschodzie kraju synoptycy prognozują pogodną aurę. W pozostałych regionach wystąpią opady deszczu ze śniegiem, a na południu śniegu. Na Pomorzu Zachodnim możliwe są lokalne burze. Na termometrach zobaczymy od 2 st. C na Podkarpaciu do 6 st. C na Pomorzu Zachodnim. Północno-zachodni wiatr, umiarkowany i dość silny, w porywach osiągnie prędkość do 60 km/h.

  Zapowiada się pogodna sobota. Tylko na Pomorzu Zachodnim przelotnie popada deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie od 4 st. C na Suwalszczyźnie do 8 st. C na Podkarpaciu. Powieje umiarkowany i dość silny, południowy wiatr. W porywach osiągnie prędkość do 60 km/h.

  Do 11 stopni

  Przed nami pogodna niedziela na zachodzie kraju. W pozostałej części kraju przelotnie popada deszcz. Termometry pokażą od 6 st. C na Suwalszczyźnie do 10 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr umiarkowany i dość silny, południowo-zachodni, w porywach rozpędzi się do 50 km/h.

  W poniedziałek przelotne opady deszczu pojawią się tylko na Pomorzu Zachodnim. W pozostałych regionach synoptycy prognozują pogodną aurę. Temperatura maksymalna wyniesie od 7 st. C na Suwalszczyźnie do 11 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr z południa. W porywach osiągnie prędkość do 50 km/h.


Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po chłodnym długim weekendzie temperatura zacznie stopniowo rosnąć, a za tydzień...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...