"Biznes dla Ludzi", 30.06

Ze świata

TVN24 BiS"Biznes dla Ludzi", cz.1

Grecka gospodarka chyli się ku upadkowi, wprowadzono kontrolę kapitału, w niektórych bankomatach mieszkańcy półwyspu nie mogli wypłacić pieniędzy. Co to oznacza dla turystów? Czy ceny poszły w górę? Przed wyjazdem do Grecji turyści słyszą ostrzeżenia, by zaopatrzyli się w gotówkę, jak za dawnych lat. A jak jest na miejscu? Sprawdza Paweł Blajer.

Paweł Blajer odwiedził także biura podróży, które mimo bogatej oferty, nie są oblegane przez turystów.

"Biznes dla Ludzi", cz.2TVN24 BiS

Korespondent TVN24 Biznes i Świat mówił ponadto o problemie płatności kartą. Nie w każdym miejscu bowiem działają terminale płatnicze.

"Biznes dla Ludzi", cz.3TVN24 BiS

Jak informuje Paweł Blajer, nie trzeba przygotowywać się na większe wydatki w porównaniu z ubiegłym rokiem, przedsiębiorcy nie podnoszą bowiem cen. Jednocześnie nie patrzą oni optymistycznie w przyszłość głównie z powodu wysokich podatków oraz obecnego klimatu wokół Grecji.

"Biznes dla Ludzi", cz.4TVN24 BiS

Planujesz wyjazd go Grecji? Masz pytania? Odpowie na nie Paweł Blajer, dziennikarz TVN24 Biznes i Świat, który jest właśnie w Grecji. Możecie pytać o to, jak w czasie zaplanowanych wakacji poradzić sobie w Grecji, maile wysyłajcie pod adres: kontakt24@tvn.pl

Jak poradzić sobie w Grecji? Zapytaj Reportera TVN24!

Autor: mb / Źródło: TVN24 BiS

Źródło zdjęcia głównego: TVN24BiŚ