Szóstka w Lotto warta 13 milionów złotych. Wiemy, gdzie wysłano szczęśliwy kupon

Autor:
/ToL
Źródło:
TVN24 Biznes
Psycholog: wygrana na loterii może nie przynieść długotrwałego szczęścia
Psycholog: wygrana na loterii może nie przynieść długotrwałego szczęściaTVN24 BiS
wideo 2/3
Psycholog: wygrana na loterii może nie przynieść długotrwałego szczęścia

W ostatnim losowaniu Lotto padła jedna szóstka w wysokości ponad 13 milionów złotych. Szczęśliwy kupon wysłano w Wołczynie w województwie opolskim. Ponadto osoba, która zagrała w kolekturze we Wrocławiu wygrała Ekstra Pensję. Oznacza to, że będzie otrzymywała 5 tysięcy złotych każdego miesiąca przez kolejne 20 lat. 

W czwartek 7 lipca w Lotto wylosowano następujące liczby: 7, 14, 21, 28, 32, 44.

Jak poinformował Totalizator Sportowy, takie liczby znalazły się na kuponie osoby, która zagrała w punkcie Lotto w Wołczynie przy ul. Opolskiej 1. Wygrana wynosi dokładnie 13 039 143,00 zł.

To 1458. Lottomilioner w Polsce.

Rozbita wczoraj kumulacja przyniosła łącznie ponad 428 tys. wygranych. Poza szóstką, do grających w Lotto trafiło ponad 16,5 mln zł.

Czwartkowa Ekstra Pensja już po raz 11. padła we Wrocławiu. Dzięki wylosowanym tego dnia liczbom, czyli 11, 18, 25, 30, 32 i 1, posiadacz zwycięskiego kuponu przez następne 20 lat będzie otrzymywał 5 tysięcy złotych każdego miesiąca.

Lotto, Lotto Plus i Ekstra Pensja - zasady

Jeden zakład Lotto kosztuje 3 zł. Na kuponie należy skreślić 6 z 49 liczb, można to zrobić samodzielnie lub zagrać na chybił trafił.

Lotto Plus to dodatkowa szansa na wygraną. Wystarczy dopłacić 1 zł do zakładu Lotto, by liczby z tego zakładu wzięły udział w dodatkowym losowaniu. W Lotto Plus losuje się 6 z 49 liczb. Za trafienie sześciu liczb wygrana wynosi milion złotych.

Wygrane w Lotto Plus są stałe i mają gwarantowaną wysokość. Nie występują kumulacje.

Za kupon z pojedynczym zakładem Ekstra Pensji należy zapłacić natomiast 5 zł. Gra polega na tym, że wybieramy 5 liczb z zakresu od 1 do 35 oraz 1 liczbę z zakresu od 1 do 4. Losowania odbywają się codziennie. Główną nagrodą jest 5 tysięcy zł co miesiąc przez najbliższe 20 lat.

Gdzie odebrać wygraną w Lotto?

Wygraną z kuponu wydrukowanego przez terminal można odebrać w punkcie Lotto (wygrane poniżej 2280 zł) lub w Oddziale Totalizatora Sportowego (wygrane każdej wysokości) po okazaniu oryginału kuponu, który jest jedynym dowodem udziału w grze.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:/ToL

Źródło: TVN24 Biznes

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości