TVN24 Biznes | Z kraju

Konkurs Bizneswoman Roku. Poznaliśmy zwycięzców w kategoriach zamkniętych

TVN24 Biznes | Z kraju

Autor:
ToL
Źródło:
TVN24 Biznes
Konkurs Bizneswoman Roku
Konkurs Bizneswoman RokuTVN24
wideo 2/3
TVN24Konkurs Bizneswoman Roku

Podczas finałowej gali XIII edycji konkursu Bizneswoman Roku, organizowanego przez Fundację Sukcesu Pisanego Szminką poznaliśmy laureatki i laureatów kategorii zamkniętych. Wcześniej ogłoszono listę nagrodzonych w kategoriach otwartych. Bizneswoman Roku to największy i najstarszy w Polsce konkurs, nagradzający polskie przedsiębiorczynie, liderki i liderów działających na rzecz równości, różnorodności, włączania i ekologii. Patronem medialnym konkursu jest TVN Grupa Discovery.

Konkurs Bizneswoman Roku nagradza przedsiębiorcze kobiety, które nie boją się realizować odważnych biznesowych społecznych i kulturalnych projektów. W ciągu 13 lat istnienia konkursu nagrodzono już 121 przedsiębiorczyń z małych, średnich i działających na skalę międzynarodową firm oraz liderki i liderów działających na rzecz równości, reprezentujących 27 organizacji.

Zakończona właśnie XIII edycja Bizneswoman Roku okazała się absolutnie rekordowa - wpłynęło ponad 1300 nominacji i zgłoszeń, o niemal 1/3 więcej niż rok wcześniej. - To pokazuje, że nie tylko konkurs Bizneswoman Roku staje się coraz bardziej znany, ale też, że polskie przedsiębiorczynie coraz chętniej i głośniej chcą mówić o swoich sukcesach i aktywnie zwiększać rozpoznawalność swoich biznesów - mówi Olga Kozierowska, pomysłodawczyni konkursu Bizneswoman Roku i prezeska Fundacji Sukces Pisany Szminką.

Konkurs Bizneswoman Roku - kategorie

Nagrody zostały przyznane w następujących kategoriach otwartych: Biznes Roku - Przychód powyżej 10 mln złotych, Biznes Roku - Przychód poniżej 10 mln złotych, Startup Roku, Mikrobiznes, Liderka w Nowych Technologiach, Organizacja przyjazna rodzicom, Organizacja Dostępna Osobom ze Szczególnymi Potrzebami, Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu - liderka, biznes, organizacja, Ograniczanie śladu węglowego.

LAUREATKI XIII EDYCJI KONKURSU BIZNESWOMAN ROKU W KATEGORIACH OTWARTYCH >>>

W sobotę poznaliśmy laureatki i laureatów w następujących kategoriach zamkniętych: Female Champion of Change, Male Champion of Change, Inspiratorka Roku, Nagroda Specjalna Fundacji.

LAUREATKI I LAUREACI XIII EDYCJI KONKURSU BIZNESWOMAN ROKU W KATEGORIACH ZAMKNIĘTYCH >>>

Laureatki wybierane są przez Jury Główne pod przewodnictwem dr Ireny Eris, w którego skład wchodzą liderzy opinii i przedstawiciele świata biznesu.

Autor:ToL

Źródło: TVN24 Biznes

Źródło zdjęcia głównego: bizneswomanroku.pl

Pozostałe wiadomości