Powrót do przeszłości. Legenda znów do kupienia w Polsce

Tech

Koniec z roamingiemTVN24 BiS
wideo 2/3

Legendarna komórka z logiem Nokia w nowej odsłonie jest już w sprzedaży. Od piątku miłośnicy modelu 3310 będą mogli kupić swój własny egzemplarz w salonach na terenie całego kraju. Nowa odsłona aparatu nawiązuje do poprzednika przede wszystkim charakterystycznym kształtem z zaokrąglonymi krawędziami.

W przeciwieństwie do swojej poprzedniczki, nowa Nokia 3310 będzie miała kolorowy wyświetlacz o wielkości 2,4 cala. Nie różni się, jeśli chodzi o wytrzymałość. Producent chwali się, że o bateria o pojemności 1200 mAh pozwoli na 22 godz. ciągłych rozmów, 51 godz. odtwarzania muzyki i miesiąc w trybie czuwania.

Telefon ma 16 MB wbudowanej pamięci (można ją rozszerzyć za pomocą karty microSD do 32 GB), aparat 2 Mpix, radio FM i odtwarzacz MP3. Znajdziemy w nim również gniazdko słuchawkowe jack 3,5 mm, Bluetooth 3.0 oraz złącze USB 2.0. Dostępny będzie w czterech wersjach kolorystycznych - żółtej, szarej, czerwonej i niebieskiej.

Podobnie jak w poprzedniku, nie mogło zabraknąć klasycznego dzwonka Nokia Tune i popularnej gry Snake.

Pierwotnie, model 3310 pojawił się na rynku w 2000 roku. Telefon był bardzo dobrze oceniany przez użytkowników. Chwalono go m.in. za niezawodność, długi czas pracy baterii i wytrzymałość. Na całym świecie wyprodukowano go w liczbie ponad 126 mln egzemplarzy.

W sklepie i bez podpisywania umowy aparat ma kosztować prawie 270 zł.

Autor: ps/gry / Źródło: tvn24bis

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe