Newsy, programy i TVN24 na żywo w twoim telefonie. Jest aplikacja na iOS i Windows Phone

Najnowsze

TVN 24 | TVN24Aplikacja TVN24 jest dostępna w iPhonie, na iPadzie i telefonach z systemem Windows Phone

Chcesz wygodnie przeglądać informacje z naszego serwisu i oglądać TVN24 na żywo na ekranie swojego telefonu lub tabletu? Najnowsza aplikacja TVN24 jest już dostępna na urządzeniach z systemem iOS i Windows Phone.

Dzięki aplikacji wszystkie najważniejsze informacje możesz mieć teraz zawsze przy sobie. W przejrzysty sposób przejrzysz newsy z naszych najważniejszych kategorii, takich jak Polska, Świat, Sport, Biznes czy Kultura.

Wygodnie obejrzysz też swoje ulubione programy, takie jak "Fakty", "Kropkę nad i", "Polskę i świat". Jeszcze łatwiej dotrzesz do najciekawszych fotografii i wideo z całego świata. Artykułami możesz szybko podzielić się ze swoimi znajomymi na Facebooku, Twitterze lub wysłać e-mailem.

TVN24 na żywo na ekranie telefonu

To nie wszystko. Aplikacja umożliwia także oglądanie na żywo telewizji TVN24. Aby uruchomić transmisję na żywo wystarczy posiadać wykupiony abonament na usługę i zalogować się w aplikacji.

Abonament po rejestracji do Konta TVN kupić można standardowo na naszej stronie internetowej tutaj lub w mobilnej wersji serwisu. Po zakupie w aplikacji wystarczy zalogować się na konto, przy pomocy którego dokonano zakupu i uruchomić transmisję.

Jak pobrać?

Darmową aplikację TVN24 można pobrać na urządzenia z systemem iOS w wersji systemu od 5.0 i Windows Phone w wersji systemu 7.5 i 8.0

Aplikację na iPhone i iPad znajdziecie w App Store, wpisując w wyszukiwarce TVN24 lub po tym linkiem:

Aplikacja TVN24 na iPhone i iPad

Aplikację na telefony z Windows Phone znajdziecie w sklepie Windows Phone, wpisując w wyszukiwarce TVN24 lub pod tym linkiem:

Aplikacja TVN24 na Windows Phone

Co w iOS?

W wersji aplikacji pod system iOS informacje można przeglądać w 2 różnych widokach – znanym z portalu z newsami na listach oraz bardziej wizualnym – kafelkowym. Widoki można zmieniać przyciskami u góry menu.

Aby wysunąć menu wystarczy kliknąć przycisk na górnej belce lub wysunąć panel z lewej strony gestem. W orientacji pionowej gestem z lewej strony można wysunąć z kolei szpaltę z najnowszymi newsami i pogodą. Pogodę w kolejnych miastach można zobaczyć, używając gestów przewijania. Wybrane miasto można ustawić na stałe w Ustawieniach.

Do przeglądania kolejnych kategorii i newsów również można używać gestów. W wersji na iPhone kolejny news wyświetli się po podwójnym "tapnięciu" na ekran. W wersji na iPada kolejne newsy można przeglądać, używając gestu przewijania dwoma palcami. W podobny sposób można przerzucać kategorie.

Aby uruchomić transmisję TVN24 wystarczy zalogować się, używając przycisku „Zaloguj się”, a następnie wybrać „Na żywo”. W aplikacji można także wygodnie przeglądać wideo i foto. W galeriach foto "tapnięcie" na zdjęcie spowoduje usunięcie podpisów i miniatur, dzięki czemu fotografie można przeglądać na pełnym ekranie.

Co w Windows Phone?

W wersji aplikacji pod system iOS kolejne kategorie można wygodnie przeglądać przesuwając kolejne ekrany gestem. Używając przyciski „Pozostałe” w dolnym menu, można wyświetlić pozostałe kategorie tematyczne.

Do przeglądania kolejnych artykułów również można używać gestów przewijania. Dzięki przyciskom w dolnym menu można z kolei podzielić się informacją w serwisach społecznościowych.

Aby uruchomić transmisję TVN24 wystarczy zalogować się przy pomocy kafla na ekranie Pozostałe, a następnie a następnie wybrać „Na żywo” i „Oglądaj”.

Aplikację można także przypiąć w formie kafla do ekranu głównego telefonu.

Czekamy na Wasze uwagi!

Z niecierpliwością czekamy na Wasze uwagi o aplikacji. Możecie zostawiać je w komentarzach pod newsem lub pisać na kontakt24@tvn.pl . Każda uwaga będzie dla nas cenna w planowaniu kolejnych wersji aplikacji.

Wkrótce uruchomimy aplikację TVN24 dla Androida.

APLIKACJA TVN METEO - ZOBACZ

Autor: mob//mat / Źródło: TVN 24

Źródło zdjęcia głównego: TVN 24 | TVN24