Przygotuj się na:

TOPIEL ZAMKNIĘTA

Stołeczny ratusz poinformował w komunikacie, że od soboty do wtorku na ulicy Topiel na Powiślu będą prowadzone prace ciepłownicze. Znaczny fragment ulicy zostanie wyłączony z ruchu.

Najnowsze

Pożar na Ursynowie Nie żyje mężczyzna

Najnowsze

mirekmm/Kontakt24Pożar na Ursynowie

We wtorek rano w jednym z bloków przy ul. Kulczyńskiego na Ursynowie wybuchł pożar. Jedna osoba, po próbach reanimacji, zmarła. Informacje i zdjęcia przysłał na Kontakt24 internauta mirekmm.

- Straż pożarna, policja i pogotowie bierze udział w akcji na Ursynowie. Dym wydobywał się z okna klatki schodowej - napisał mirekmm. -Faktycznie o godzinie 6.50 doszło do pożaru w mieszkaniu na szóstym piętrze przy ulicy Kulczyńskiego 12- potwierdza w rozmowie z Kontaktem 24 Michał Konopka, ze stołecznej straży pożarnej. - Na miejscu wysłano dwa zastępy gaśnicze-dodaje.

Nie żyje mężczyzna

W wyniku pożaru jedna osoba nie żyje. - To mężczyzna w wieku około 50-lat. Został przekazany pogotowiu ratunkowemu- poinformował po 8.00 Fedak.

Niestety, mimo prób reanimacji, mężczyzny nie udało się uratować. Zmarł w karetce - powiedział po godzinie 9.00 Jerzy Frelek, ze stołecznej straży pożarnej.

Czytaj także na Kontakcie 24.

Kontakt 24/kde/jaś//su

Źródło zdjęcia głównego: mirekmm/Kontakt24