TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na dziś - wtorek 21 września. Umiarkowane i duże zachmurzenie, pojawią się rozpogodzenia. Lokalnie może padać deszcz

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na poniedziałek 24.10
Prognoza pogody na poniedziałek 24.10tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 21.09

Pogoda na dziś: wtorek 21 września przyniesie lokalne opady deszczu. W większości regionów padać nie powinno. Na niebie pojawią się chmury, ale jest szansa na rozpogodzenia. Termometry pokażą maksymalnie 16 stopni Celsjusza.

Pogoda na dziś - wtorek 21 września przyniesie umiarkowane i duże zachmurzenie. Na Wybrzeżu i Pomorzu spodziewane są słabe opady deszczu do trzech litrów na metr kwadratowy. Na termometrach zobaczymy w najcieplejszym momencie dnia od 9 stopni Celsjusza na Podlasiu, przez 14 st. C w centrum kraju, do 16 st. C na Ziemi Lubuskiej. Powieje północno-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr.

Warunki biometeo we wtorek

We wtorek we wschodniej części kraju wilgotność powietrza będzie oscylować w granicach 70 procent. Na zachodzie spadnie poniżej 60 proc. W całej Polsce odczujemy chłód, a warunki biometeorologiczne będą neutralne.

Warunki biometeo we wtorek 21.09
Warunki biometeo we wtorek 21.09tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Czeka nas pochmurny dzień, a spodziewane są rozpogodzenia. Termometry pokażą do 13 st. C. Powieje północno-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr, okresami dość silny. Ciśnienie w Warszawie w południe osiągnie 1010 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Pochmurno z rozpogodzeniami, może spaść słaby deszcz. Termometry pokażą do 13 st. C. Wiatr okaże się północno-zachodni, słaby i umiarkowany, a okresami dość silny. Ciśnienie w południe dojdzie do 1023 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Będzie pochmurno z rozpogodzeniami. Na termometrach zobaczymy do 15 st. C. Powieje północno-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe osiągnie 1014 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Wtorek przyniesie pochmurną aurę, ale można liczyć na rozpogodzenia. Temperatura wzrośnie do 15 st. C. Wiatr będzie północno-zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe dojdzie do 1011 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Czeka nas pochmurny dzień, ale możemy liczyć na rozpogodzenia. Temperatura wzrośnie do 12 st. C. Północno-zachodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie. Ciśnienie w południe wyniesie 998 hPa.

Warunki drogowe w dzień 21.09
Warunki drogowe w dzień 21.09tvnmeteo.pl

Autor:dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości