Pogoda na dziś - poniedziałek 10.01. Pochmurno, miejscami spadnie trochę śniegu

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na poniedziałek 10.01
Pogoda na poniedziałek 10.01tvnmeteo.pl
wideo 2/4
tvnmeteo.plPogoda na poniedziałek 10.01

Pogoda na dziś zapowiada się pochmurno. Będą miejsca, w których popada śnieg albo śnieg z deszczem. Termometry pokażą maksymalnie 2 stopnie Celsjusza.

Pogoda na dziś przyniesie nam pochmurne niebo z przejaśnieniami. Na zachodzie i południowym zachodzie kraju okresami wystąpią słabe opady śniegu do 1 centymetra i śniegu z deszczem. Temperatura maksymalna sięgnie od -3 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez -1 st. C w centrum kraju, do 2 st. C na Ziemi Lubuskiej. Słabo i umiarkowanie powieje ze wschodu i północnego wschodu.

Warunki biometeorologiczne - poniedziałek 10.01

Największa wilgotność powietrza wystąpi na południowym zachodzie kraju. Odczujemy chłód, a miejscami także wilgoć. W większości kraju biomet będzie neutralny, jedynie na południowym zachodzie - niekorzystny.

Warunki biometeorologiczne w poniedziałek 10.01
Warunki biometeorologiczne w poniedziałek 10.01tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Pochmurno z rozpogodzeniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie -2 st. C. Północno-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe barometry wskażą 1008 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Pochmurno z rozpogodzeniami. Termometry pokażą maksymalnie 0 st. C. Słabo i umiarkowanie powieje z północnego wschodu. W południe ciśnienie wyniesie 1024 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Pochmurno z rozpogodzeniami. Temperatura maksymalna sięgnie 0 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje ze wschodu. W południe na barometrach zobaczymy 1010 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Pochmurno z przejaśnieniami, do południa możliwe słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie 1 st. C. Wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe barometry pokażą 1004 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Pochmurno z rozpogodzeniami. Temperatura maksymalna sięgnie -1 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z północnego wschodu. W południe ciśnienie wyniesie 990 hPa.

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości