TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na dziś - środa, 20.04. Opady deszczu w części kraju, do 14 stopni

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
/dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda w sobotę 02.07
Pogoda w sobotę 02.07tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś, środę 20.04, przyniesie chmury, a w części kraju spadnie deszcz. W strefie brzegowej powieje silniejszy wiatr. Na termometrach zobaczymy od 7 do 14 stopni Celsjusza.

Pogoda na dziś - środa, 20.04 przyniesie zmienne zachmurzenie. Od Śląska, przez centrum, po Podlasie prognozowane są opady deszczu. Na termometrach zobaczymy od 7 stopni Celsjusza na Lubelszczyźnie do 14 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje słaby i umiarkowany wiatr. W strefie brzegowej okresami stanie się dość silny i silny. Nadciągnie z zachodu i północy.

Pogoda na środę
Pogoda na środętvnmeteo.pl

Warunki biometeo w środę

Wilgotność powietrza w przeważającej części kraju przekroczy 90 procent. Jedynie na krańcach północno-zachodnich i południowo-wschodnich odczujemy komfort termiczny. Na pozostałym obszarze - chłód. Warunki biometeo będą od północnego zachodu aż na północny wschód przechodzić z neutralnych, przez niekorzystne, po korzystne.

Warunki biometeo w środę
Warunki biometeo w środętvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Czeka nas pogodna środa. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 13 st. C. Powieje umiarkowany, okresami dość silny i silny, północno-wschodni wiatr. Ciśnienie spada, w południe sięgnie 1015 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Utrzyma się zmienne zachmurzenie. Termometry wskażą do 10 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, w południe sięgnie 983 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Zachmurzenie okaże się duże, może spaść deszcz. Termometry pokażą do 10 st. C. Powieje słaby i umiarkowany północno-zachodni wiatr. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1004 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Będzie na ogół pochmurno, spadnie deszcz. Temperatura wyniesie maksymalnie 10 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr. Ciśnienie spada, w południe sięgnie 1000 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Utrzyma się duże zachmurzenie, popada deszcz. Termometry wskażą w najcieplejszym momencie dnia 8 st. C. Słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr powieje słabo. Ciśnienie spada, w południe dojdzie do 1000 hPa.

Warunki drogowe w środę
Warunki drogowe w środętvnmeteo.pl

Autor:/dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości